jak zarabiać pieniądze

Jak zarabiać pieniądze – 400 zł do Biedronki z CitiBank

400 zł OD CITIBANKU

 

Cześć, dziś pokażemy jak zarabiać pieniądze, a dokładnie 400 zł do Biedronki. Wszyscy musimy robić zakupy, więc 400 zł jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy założyć kartę kredytową – zajmie to 15 min!

CZŁOWIEK KONTRA BANK – JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE

 

Na początku naszej przygody z blogowaniem wspominaliśmy we wpisie zaczynamy, że oprócz spraw kredytowych i oszczędzania, pokażemy Wam jak łatwo zarobić pieniądze. Dziś dowiecie się, jak za założenie karty kredytowej otrzymać, aż 400 zł! Jedyni powiedzą, że to nie dużo, ale dla osoby zarabiającej minimalną krajową to TYDZIEŃ PRACY – czyli całkiem uczciwa propozycja. Pamiętaj dodatkowo, że w budżecie domowym każda złotówka jest ważna, by móc osiągnąć swoje cele i marzenia. Jeżeli 400 zł to dalej za mało to zobacz koniecznie, jak zwiększyć oszczędności domowe oszczędności domowe o 200 zł – to już 600! Brawo Ty 🙂

 

WYMAGANIA –JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE

 

 

Jako Klient ubiegający się o produkty kredytowe musimy spełnić pewne wymagania Banku, które opisywaliśmy w artykule jak dostać kredyt. Oczywiste jest to, że jeżeli nie spłacamy kredytów i mamy zajęcie komornicze – to nie otrzymamy żadnego kredytu w Banku. Jednak dochodzą do tego wymagania, które są związane z danym produktem, czyli w tym przypadku- kartą kredytową.

Lista wymogów, które musisz spełnić, aby ubiegać się o 400 zł z kartą CitiBank.

 • Wiek – minimum 18 lat,
 • Dochód netto – minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej:

 • Wiek – minimum 18 lat,
 • Dochód netto – minimum 2500 zł
 • Okres prowadzenia działalności min. 2 lata

 

JAK TO ZROBIĆ? POPROWADZIMY CIĘ ZA RĘKĘ

 

jak zarabiać pieniądze

 

1.Złóż wniosek i wypełnij wymagane dane. My zrobiliśmy to na fikcyjnym kliencie 🙂

 

 1. Wypełniamy podstawowe dane i wyrażamy zgodę na kontaktjak zarabiać pieniądze
 2. Uzupełniamy dane z dowodu osobistego i adres zamieszkaniajak zarabiać pieniądze
 3. Zgody na sprawdzenie BIK – temat ważny poruszany we wpisie jak dostać kredyt . Nie zalecamy zaznaczenia drugiej zgody (po zamknięciu karty).jak zarabiać pieniądze
 4. Uzupełniamy dane potrzebne do ustalenia naszej oceny scoringowej – temat również był poruszany u Marty na stronie.


  NEWSLETTER

  Chcesz być na bieżąco i otrzymać przydatne kalkulatory i poradniki? Subskrybuj nas, a nic Cię nie ominie!

   

  jak zarabiać pieniądze

 5. Uzupełniamy dane finansowe potrzebne do ustalenia naszej zdolności kredytowej.jak zarabiać pieniądze
 6. Wyrażenie zgód marketingowych – nieobowiązkowych.jak zarabiać pieniądze
 7. Przesyłamy zdjęcie naszego dowodu (przód i tył). Dodatkowo załączamy wyciągi bankowe z 3 ostatnich miesięcy – muszą być to wyciągi, nie historia rachunku.
  jak zarabiać pieniądze
 8.  Sprawdzamy czy wniosek nie ma żadnych błędów i zapoznajemy się z resztą dokumentów.
  jak zarabiać pieniądze

2. Gratulujemy! Najtrudniejsze za Tobą, a teraz czekaj na potwierdzenie

 

Po złożeniu wniosku i przesłaniu wymaganych dokumentów musisz poczekać na potwierdzenie przyznania karty. Podczas tego etapu może zostać wykonany do Ciebie telefon w celu weryfikacji danych. Nie przejmuj się – to dla Twojego bezpieczeństwa. Telefon wykonany przez weryfikatora jest standardowym procesem, aby potwierdzić Twoje dane i chęć skorzystania z usług bankowych. Trzeba jednak pamiętać, że każdy Bank ma swoją procedurę przyznawania usług, więc taki telefon nie musi być obligatoryjny.

 

3. Zrealizuj warunki promocji

 

Jeżeli otrzymałeś już kartę kredytową – to bardzo dobra wiadomość. Po pierwsze przeszedłeś weryfikację, czyli tak jak w standardowym procesie kredytowym, oznacza to, że masz zdolność i Twój BIK jest co najmniej na przyzwoitym poziomie. Drugim punktem jest cel, dla którego założyłeś kartę – żeby zarabiać pieniądze! Wystarczy, że zalogujesz się do bankowości Citibank Online, a następnie podczas codziennych płatności skorzystasz z karty na kwotę 2000,00 zł. Jeżeli nie masz takich wydatków w dany miesiącu, wystarczy że w przeciągu łącznie 3 miesięcy zrobisz zakupy na kwotę 2000,00 zł. BARDZO WAŻNE❗️ Koniecznie spłać kartę w okresie bezodsetkowym, aby nie generować dodatkowych kosztów, czyli po zakończonym miesiącu dostaniesz wyciąg z karty i będzie podana data- Twój termin na spłatę zadłużenia.

 

4. Odbierz VOUCHER, czyli jak zarabiać pieniądze – ostatni etap!

 

VOUCHER NA 400,00 ZŁ do sklepu Biedronka otrzymasz w swojej bankowości elektronicznej w ciągu 60 dni od potwierdzenia spełnienia warunków promocji. Po skorzystaniu z nagrody zamknij kartę kredytową, aby w przyszłości móc znów skorzystać z kolejnych promocji. Jeśli chcesz zamknąć kartę wystarczy, że podejdziesz do placówki Banku lub wyślesz wypowiedzenie umowy na adres CitiBanku, czyli ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa

 

GDZIE JEST HACZYK? 

 

Zapewne zastanawiasz się dlaczego Bank oferuje Ci 400,00 zł na zakupy w zamian za skorzystanie z darmowego produktu w postaci karty kredytowej? Pomyślisz pewnie o dodatkowych “ukrytych” opłatach i innych haczykach, które finalnie wprowadzą Cię w zadłużenie. Jest to możliwe! Jednak tylko w sytuacji, gdy postanowisz pozostawić kartę kredytową po spełnieniu warunków promocji i nie spłacisz powstałego zadłużenia w ciągu okresu bez odsetkowego – 56 dni.

Załóżmy hipotetycznie, że zakładasz dziś kartkę kredytową z limitem 4000,00 zł w CitiBanku. Następnie, aby spełnić warunki promocji dokonujesz zakupu elektrycznej hulajnogi na allegro za 2 100,00zł – którą i tak planowałeś od dawna kupić. Dokonujesz płatności kartą i w tym momencie na karcie widnieje zadłużenie w postaci – 2 100,00 zł. Jednak przez 56 dni nie zapłacisz nawet grosza za możliwość zadłużenia karty, ponieważ korzystasz ze wspomnianego wcześniej okresu bez odsetek, więc do spłaty pozostaje Ci jedynie kapitał – 2 100,00zł. Dopiero po przekroczeniu tego okresu Bank pobierze odsetki.

 

 

DLACZEGO KARTA KREDYTOWA JEST DARMOWA

 

Bank liczy na to, że pozostaniesz przy jego usługach i być może z karty kredytowej staniesz się posiadaczem także konta osobistego lub lokat. Jesteś potencjalnym Klientem, który ma szansę pozostać z Bankiem na dłużej- a na tym właśnie mu zależy. Pamiętaj jednak, że to jedynie Twoja decyzja. To Ty decydujesz, czy wypowiesz kartę kredytową po otrzymaniu Vouchera.

 

DODATKOWO BRAK PODATKU! – JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE

 

Nagrody w ramach Oferty są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

 

PODSUMOWANIE – JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE

 

Wiesz zatem w jaki sposób zarobić 400,00 zł! Są na pewno tacy, którzy powiedzą, że wymaga to sporego zaangażowania. Zgadza się, jednak przelicz ile godzin musisz spędzić w pracy, aby zarobić 400,00 zł! Możesz zrobić to siedząc w domu. Promocje lubią mądre głowy, które szanują i pomnażają swoje zarobione złotówki – wystarczą jedynie chęci i dobra samoorganizacja.

Daj szanse zarobić również rodzinie i przyjaciołom i pokaż im nasz artykuł. Sukcesywnie będziemy Was uświadamiać- jak zarabiać pieniądze!

 

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco i otrzymać przydatne kalkulatory i poradniki? Subskrybuj nas, a nic Cię nie ominie!

Pozdrawiamy Cię i zapraszamy do kolejnego wpisu, który pojawi się w przyszłą niedzielę na Człowiek Kontra Bank. Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk zaprasza osoby zainteresowany do współpracy w zakładce kontaktu. A o tym, kim jesteśmy możesz przeczytać i jak prowadzimy w zakładce o nas.

Człowiek Kontra Bank

 

Faktoring

Faktoring – Finansowania faktur

FAKTORING – FINANSOWANIE FAKTUR   Prowadząc firmę mogłeś spotkać się z pojęciem –  FAKTORING. Zauważyliśmy, że Klienci nie wiedzą dokładnie czym to jest faktoring, dlatego postanowiliśmy to dziś wytłumaczyć. Nasze odczucia są również poparte statystykami, z których wynika, że w USA i Wielkiej Brytanii, aż 80 – 90% przedsiębiorców korzystaRead More →

0 komentarzy
zwrot prowizji bankowej

ZWROT PROWIZJI BANKOWEJ

ZWROT PROWIZJI BANKOWEJ   Zastanawiasz się czy przysługuje Ci zwrot prowizji bankowej przy wcześniejszej spłacie kredytu? Jak pisaliśmy w ostatnim artykule co to jest RRSO ,każdy kredyt wiąże się z prowizją za uruchomienie kredytu. W ostatnim czasie popularnym tematem jest zwrot prowizji bankowej od kredytu, który spłacono przed końcem okresuRead More →

0 komentarzy
OPROCENTOWANIE KREDYTU

Oprocentowanie kredytu – jakie wybrać?

OPROCENTOWANIE KREDYTU – JAKIE WYBRAĆ?   Oprocentowanie kredytu jest bardzo ważnym elementem, który zawsze należy przeanalizować przy wyborze parametrów kredytu. Niedawno z artykułu co to jest RRSO mogliście się dowiedzieć, że maksymalne oprocentowanie kredytu wynosi obecnie 10,00%. Dziś przyjrzymy się dokładnie czym jest oprocentowanie kredytu, z czego się składa iRead More →

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.