jak zarabiać pieniądze

JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE – 400 ZŁ DO BIEDRONKI Z CITIBANK

JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE – 400 ZŁ DO BIEDRONKI Z CITIBANK

 

Cześć, dziś pokażemy jak zarabiać pieniądze, a dokładnie 400 zł do Biedronki. Wszyscy musimy robić zakupy, więc 400 zł jest na wyciągnięcie ręki – wystarczy założyć kartę kredytową – zajmie to 15 minut! Nie wmawiaj sobie, że to za dużo pracy – policz sobie ile czasu musisz poświęcić w pracy, a wtedy 15 minut nie wydaj się tak dużo!

CZŁOWIEK KONTRA BANK – JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE

UWAGA PROMOCJA ZAKOŃCZONA 22.01.2020

Na początku naszej przygody z blogowaniem wspominaliśmy we wpisie zaczynamy, że oprócz spraw kredytowych i oszczędzania, pokażemy Wam jak łatwo zarobić pieniądze. Dziś dowiecie się, jak za założenie karty kredytowej otrzymać, aż 400 zł! Jedyni powiedzą, że to nie dużo, ale dla osoby zarabiającej minimalną krajową to TYDZIEŃ PRACY – czyli całkiem uczciwa propozycja. Pamiętaj dodatkowo, że w budżecie domowym każda złotówka jest ważna, by móc osiągnąć swoje cele i marzenia. Jeżeli 400 zł to dalej za mało to zobacz koniecznie, jak zwiększyć oszczędności domowe oszczędności domowe o 200 zł – to już 600! Brawo Ty 🙂

 

WYMAGANIA – JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE

Jako Klient ubiegający się o produkty kredytowe musimy spełnić pewne wymagania Banku, które opisywaliśmy w artykułach jak dostać kredyt i o raporcie BIK. Oczywiste jest to, że jeżeli nie spłacamy kredytów i mamy zajęcie komornicze – to nie otrzymamy żadnego kredytu w banku. Jednak dochodzą do tego wymagania, które są związane z danym produktem, czyli w tym przypadku- kartą kredytową.

Lista wymogów, które musisz spełnić, aby ubiegać się o 400 zł z kartą CitiBank.

 • Wiek – minimum 18 lat,
 • Dochód netto – minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej:

 • Wiek – minimum 18 lat,
 • Dochód netto – minimum 2500 zł
 • Okres prowadzenia działalności min. 2 lata

JAK TO ZROBIĆ? POPROWADZIMY CIĘ ZA RĘKĘ

 

jak zarabiać pieniądze

 

ZŁÓŻ WNIOSEK I WYPEŁNIJ WYMAGANE DANE

 1. Wypełniamy podstawowe dane i wyrażamy zgodę na kontakt ze strony bakunu – my zrobiliśmy to na fikcyjnym koncie 🙂 jak zarabiać pieniądze
 2. Uzupełniamy dane z dowodu osobistego i adres zamieszkaniajak zarabiać pieniądze
 3. Zgody na sprawdzenie BIK – temat ważny poruszany we wpisie jak dostać kredyt . Nie zalecamy zaznaczenia drugiej zgody (po zamknięciu karty).jak zarabiać pieniądze
 4. Uzupełniamy dane potrzebne do ustalenia naszej oceny scoringowej – temat również był poruszany u Marty na stronie.
  jak zarabiać pieniądze
 5. Uzupełniamy dane finansowe potrzebne do ustalenia naszej zdolności kredytowej.jak zarabiać pieniądze
 6. Wyrażenie zgód marketingowych – nieobowiązkowych.jak zarabiać pieniądze
 7. Przesyłamy zdjęcie naszego dowodu (przód i tył). Dodatkowo załączamy wyciągi bankowe z 3 ostatnich miesięcy – muszą być to wyciągi, nie historia rachunku.
  jak zarabiać pieniądze
 8.  Sprawdzamy czy wniosek nie ma żadnych błędów i zapoznajemy się z resztą dokumentów.
  jak zarabiać pieniądze

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco i otrzymać przydatne kalkulatory i poradniki? Subskrybuj nas, a nic Cię nie ominie!


POTWIERDZENIE PRZYZNANIA KARTY CITI

 

Gratulujemy! Najtrudniejsze za Tobą, a teraz czekaj na potwierdzenie. Po złożeniu wniosku i przesłaniu wymaganych dokumentów musisz poczekać na potwierdzenie przyznania karty. Podczas tego etapu może zostać wykonany do Ciebie telefon w celu weryfikacji danych. Nie przejmuj się – to dla Twojego bezpieczeństwa. Telefon wykonany przez weryfikatora jest standardowym procesem, aby potwierdzić Twoje dane i chęć skorzystania z usług bankowych. Trzeba jednak pamiętać, że każdy Bank ma swoją procedurę przyznawania usług, więc taki telefon nie musi być obligatoryjny.

REALIZACJA WARUNKÓW PROMOCJI

 

 Zrealizuj warunki promocji .Jeżeli otrzymałeś już kartę kredytową – to bardzo dobra wiadomość. Po pierwsze przeszedłeś weryfikację, czyli tak jak w standardowym procesie kredytowym, oznacza to, że masz zdolność i Twój BIK jest co najmniej na przyzwoitym poziomie. Drugim punktem jest cel, dla którego założyłeś kartę – żeby zarabiać pieniądze! Wystarczy, że zalogujesz się do bankowości Citibank Online, a następnie podczas codziennych płatności skorzystasz z karty na kwotę 1500,00 zł. Jeżeli nie masz takich wydatków w dany miesiącu, wystarczy że w przeciągu łącznie 3 miesięcy zrobisz zakupy na kwotę 1500,00 zł. BARDZO WAŻNE❗️ Koniecznie spłać kartę w okresie bezodsetkowym, aby nie generować dodatkowych kosztów, czyli po zakończonym miesiącu dostaniesz wyciąg z karty i będzie podana data- Twój termin na spłatę zadłużenia.

 

Odbierz VOUCHER

 

Ostatni etap! VOUCHER NA 400,00 ZŁ do sklepu Biedronka otrzymasz w swojej bankowości elektronicznej w ciągu 60 dni od potwierdzenia spełnienia warunków promocji. Po skorzystaniu z nagrody zamknij kartę kredytową, aby w przyszłości móc znów skorzystać z kolejnych promocji. Jeśli chcesz zamknąć kartę wystarczy, że podejdziesz do placówki Banku lub wyślesz wypowiedzenie umowy na adres CitiBanku, czyli ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa

 

GDZIE JEST HACZYK? 

 

Zapewne zastanawiasz się dlaczego Bank oferuje Ci 400,00 zł na zakupy w zamian za skorzystanie z darmowego produktu w postaci karty kredytowej? Pomyślisz pewnie o dodatkowych “ukrytych” opłatach i innych haczykach, które finalnie wprowadzą Cię w zadłużenie. Jest to możliwe! Jednak tylko w sytuacji, gdy postanowisz pozostawić kartę kredytową po spełnieniu warunków promocji i nie spłacisz powstałego zadłużenia w ciągu okresu bez odsetkowego – 56 dni.

Załóżmy hipotetycznie, że zakładasz dziś kartkę kredytową z limitem 4000,00 zł w CitiBanku. Następnie, aby spełnić warunki promocji dokonujesz zakupu elektrycznej hulajnogi na allegro za 2 100,00zł – którą i tak planowałeś od dawna kupić. Dokonujesz płatności kartą i w tym momencie na karcie widnieje zadłużenie w postaci – 2 100,00 zł. Jednak przez 56 dni nie zapłacisz nawet grosza za możliwość zadłużenia karty, ponieważ korzystasz ze wspomnianego wcześniej okresu bez odsetek, więc do spłaty pozostaje Ci jedynie kapitał – 2 100,00zł. Dopiero po przekroczeniu tego okresu Bank pobierze odsetki.

 

 

DLACZEGO KARTA KREDYTOWA JEST DARMOWA

 

Bank liczy na to, że pozostaniesz przy jego usługach i być może z karty kredytowej staniesz się posiadaczem także konta osobistego lub lokat. Jesteś potencjalnym Klientem, który ma szansę pozostać z Bankiem na dłużej- a na tym właśnie mu zależy. Pamiętaj jednak, że to jedynie Twoja decyzja. To Ty decydujesz, czy wypowiesz kartę kredytową po otrzymaniu Vouchera.

 

DODATKOWO BRAK PODATKU! – JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE

 

Nagrody w ramach Oferty są wolne od podatku dochodowego od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

 

PODSUMOWANIE – JAK ZARABIAĆ PIENIĄDZE

 

Wiesz zatem w jaki sposób zarobić 400,00 zł! Są na pewno tacy, którzy powiedzą, że wymaga to sporego zaangażowania. Zgadza się, jednak przelicz ile godzin musisz spędzić w pracy, aby zarobić 400,00 zł! Możesz zrobić to siedząc w domu. Promocje lubią mądre głowy, które szanują i pomnażają swoje zarobione złotówki – wystarczą jedynie chęci i dobra samoorganizacja.

Daj szanse zarobić również rodzinie i przyjaciołom i pokaż im nasz artykuł. Sukcesywnie będziemy Was uświadamiać- jak zarabiać pieniądze!

NEWSLETTER

Chcesz być na bieżąco i otrzymać przydatne kalkulatory i poradniki? Subskrybuj nas, a nic Cię nie ominie!

Pozdrawiamy Cię i zapraszamy do kolejnego wpisu, który pojawi się w przyszłą niedzielę na Człowiek Kontra BankKancelaria Finansowa Marta Włodarczyk zaprasza osoby zainteresowany do współpracy w zakładce kontaktu. A o tym, kim jesteśmy możesz przeczytać i jak prowadzimy w zakładce  o nas lub FB.

Człowiek Kontra Bank

 

LEASING

LEASING – KOMPENDIUM WIEDZY

LEASING – KOMPENDIUM WIEDZY   W dzisiejszym artykule szczegółowo powiemy sobie czym jest leasing, czyli jedna z popularniejszych form finansowania przedsiębiorców. Co ciekawe z leasingu, możemy skorzystać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej, w przeciwieństwie do kredytu, w którym musimy prowadzić naszą firmę od minimum 12 miesięcy. W dzisiejszymRead More →

0 komentarzy

WSKAŹNIK LTV – CO TO JEST?

WSKAŹNIK LTV   Wskaźnik LTV jest nieodłącznym elementem kredytu hipotecznego analizowanym zarówno z RRSO kredytu, wysokością raty czy okresem kredytowania. Kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości wiąże nas z bankiem na wiele lat, dlatego też warto dowiedzieć się – co to jest wskaźnik LTV. W dzisiejszy artykule dowiesz się: Co toRead More →

0 komentarzy
AKT NOTARIALNY

AKT NOTARIALNY

AKT NOTARIALNY Akt notarialny jest nieodłącznym elementem procesu związanego z kupnem wymarzonego domu czy też przytulnego mieszkania. Zanim podpiszemy akt notarialny warto wiedzieć na co zwrócić uwagę. W dzisiejszym artykule dowiesz się: Co to jest akt notarialny Kto może sporządzić akt notarialny Co musi zwierać akt notarialny Cena aktu notarialnegoRead More →

0 komentarzy

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *