...

Kancelaria Finansowa

Kancelaria Finansowa to firma, która ma swoją misję i cele. Została stworzona aby służyć przedsiębiorcom w realizacji ich inwestycji oraz planów biznesowych w zakresie: kredytów inwestycyjnych, linii kredytowych oraz leasingów. Następnie rozwinęliśmy się w obsłudze klientów indywidualnych w zakresie kredytów hipotecznych. 

Zajmujemy się  tłumaczeniem języka bankowego na język ludzki i jednocześnie edukujemy tak, aby nasi Klienci świadomie podejmowali decyzje dotyczące ich finansów. Jesteśmy partnerami dla naszych Klientów w realizacji ich marzeń. Każdy Klient otrzymuje wsparcie od pierwszego kontaktu do finalizacji sprawy – a tak naprawdę nasze znajomości niekiedy trwają już nawet kilka dobrych lat 🙂

Jako Eksperci Finansowi współpracujemy z każdym bankiem dostępnym na rynku. Naszą pracę reguluje ustawa o kredycie hipotecznym, co oznacza, że nasze wynagrodzenie pokrywa bank, a nie Klient. 

Założyliśmy także blog kredytowy Człowiek Kontra Bank, w którym dzielimy się naszą wiedzą. Dzięki systematycznej pracy udało nam się znaleźć w TOP 10 blogów o tematyce kredytowej w 2020 roku.

KANCELARIA FINANSOWA - ZESPÓŁ

Kancelaria Finansowa to zespół specjalistów w dziedzinie finansów. Odpowiedzialni za rozwój firmy – Marta Włodarczyk i Łukasz Woźniczko, na co dzień pracują także z Klientami. 

Ponadto nasz zespół zasilają eksperci finansowi w zakresie kredytów firmowych i hipotecznych, a także doradcy leasingowi. W zakresie zwrotów prowizji bankowych nasi Klienci obsługiwani są przez nasz zespół prawny.

 

Kancelaria Finansowa - doradca kredytowy

MARTA WŁODARCZYK

Marta Włodarczyk – założyciel i partner zarządzający w firmie. Z zawodu prawnik oraz ekspert finansowy z doświadczeniem od 7 lat. 

Ekspert w dziedzinie finansowania inwestycji przedsiębiorców, deweloperów oraz nieruchomości. Pierwsze doświadczenie zdobywała na stanowiskach specjalistycznych w bankach, a także na stanowisku managerskim. 

Odpowiedzialna za obsługę prawną oraz finansową Klientów naszej firmy – połączenie tych dwóch dziedzin odpowiednio zabezpiecza transakcje naszych Klientów.

Absolwentka Uczelni Łazarskiego w Warszawie, gdzie rozpoczęła także studia doktoranckie w dziedzinie nauk prawnych. 

Po godzinach – pasjonatka lotnictwa i prawa lotniczego oraz wokalistyki jazzowej. Marzycielka, dla której rzeczy niemożliwe nie istnieją. 

Marta Włodarczyk Kancelaria Finansowa

Łukasz Woźniczko

Łukasz Woźniczko Doradca kredytowy

Łukasz Woźniczko – partner zarządzający, doskonały analityk i kreator procesów w naszej firmie.

Doświadczony Ekspert Finansowy w zakresie obsługi klientów biznesowych. W trakcie 5 lat pracy w instytucjach bankowych obejmował także stanowiska managerskie.  

W pracy jest niezwykle dokładny i zdyscyplinowany. W zakresie obsługi finansowej specjalizuje się w leasingach oraz obsłudze kluczowych klientów inwestycyjnych. 

To dzięki niemu w naszej firmie powstał dział zwrotu prowizji kredytowych – a nasi Klienci mogli cieszyć się odzyskanymi pieniędzmi od spłaconych wcześniej kredytów. 

Poza godzinami pracy Łukasz oddaje się rozwojowi biznesowemu oraz aktywnie uprawia sport. Jego największym sukcesem jest marka e-commerce Royal Roses – chodź sam jako skromny człowiek z pewnością by tego nie powiedział. 

Kancelaria Finansowa opinie

Każdy z naszych Klientów jest traktowany indywidualnie i dzięki temu możemy zawsze znaleźć idealne rozwiązanie dla niego – każdy Klient to inna sytuacja, historia i problemy do rozwiązania. Dzięki naszemu podejściu możemy zawsze liczyć na zadowolenie Klientów, co również przekłada się na pozytywne opinie

Współpracujemy zarówno z Klientami, którzy trafiają do nas poprzez polecenia i obdarzają nas od razu kredytem zaufania ponieważ otrzymaliśmy rekomendacje od znajomych czy rodziny.
Natomiast pracujemy również z Klientami z całej Polski, którzy często dowiedzieli się o nas poprzez nasz blog czy stronę internetową

Wiemy w związku z tym jak ważne są opinie Klientów i dlatego poniżej przedstawiamy opinie z Google, które zostały umieszczone przez Klientów, którym pomogliśmy. 

Call Now Button Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.