KREDYT HIPOTECZNY NA ZAKUP MIESZKANIA I DOMU

oprocentowanie kredytu- jakie wybrać-kopia

Zakup mieszkania lub domu wiąże się z dużym wydatkiem dlatego duża cześć przyszłych właścicieli nieruchomości może zrealizować swoje marzenie poprzez kredyt hipoteczny na zakup mieszkania lub domu. Naszym zadaniem, jako Doradcy Hipotecznego  jest pomóc w realizacji tych marzeń i wyborze najbardziej optymalnego kredytu hipotecznego.

Obecnie w Polsce mamy jeden z lepszych okresów dla kredytów hipotecznych, ponieważ jak czytamy w w raporcie  AMRON-SARFiN  w 2019 roku udzielono ponad 225 000 kredytów hipotecznych na łączną wartość 62,6 mld, co daje średnią jednego kredytu na kwotę prawie 280 000 PLN. Z tego niezależni Doradcy Hipoteczni mają udział prawie w 70% udzielnych kredytów. Jak podaje ZFPF tendencja udziału Ekspertów Kredytowych w sprzedaży kredytów hipotecznych od lat sukcesywnie rośnie, co wskazuje także na wzrost zaufania do naszej branży.

WARUNKI KREDYTU HIPOTECZNY NA ZAKUP MIESZKANIA I DOMU

Poniżej przedstawiamy podstawowe parametry kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości.

  • Kwota od 20 000 PLN do 3 000 000 PLN
  • Okres kredytowania do 35 lat
  • Oprocentowanie od 3,21 %
  • Prowizja od 0 %
  • Wskaźnik LTV do 90%
  • Ubezpieczanie: dobrowolne

ZDOLNOŚĆ KREDYTOWA​

Klient musi posiadać dochód, który umożliwi mu pokrycie raty i kosztów życia. Zdolność kredytowa została dokładniej opisana na Blogu. Poniżej przedstawiamy hipoteczny kalkulator kredytowy.

Wskaźnik LTV - wkład własny

Wskaźnik LTV to stosunek wysokości kredytu do wartości nieruchomości i został szczegółowo opisany w artykule na Blogu. Z wskaźnikiem LTV  związany jest wymagany wkład własny przez banki. Najlepszym rozwiązaniem jest wysokie LTV, czyli 90% ponieważ wtedy bank wymaga tylko 10% wkładu własnego i tak dla budowy domu o wartości 500 000 PLN przy LTV 90% otrzymamy kredytu na 450 000 PLN, a wymagany wkład własny to 50 000 PLN. Wskaźnik LTV został szczegółowo opisany na Blogu w podanym artykule.

NASI PARTNERZY

KALKULATOR KREDYTU HIPOTECZNEGO

Poniżej przestawiamy kalkulator kredytu hipotecznego, który pomoże Wam poznać orientacyjną ratę kredytu. Należy pamiętać, że ostateczna oferta kredytu hipotecznego jest przygotowywana indywidualnie i zależy od wielu czynników. Warto również zapoznać się z artykułem o kredycie na naszym Blogu.

Okres Kredytowania

25 lat

Kwota Nieruchmości

500.000 PLN

Wkład własny

10 %

Wyskość raty

2134 PLN

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY - KREDYT HIPOTECZNY

Nasza pomoc przy uzyskaniu kredytu hipotecznego całkowicie jest darmowa ponieważ wynagradza nas bank, dlatego mamy możliwość porównania wielu ofert różnych banków i wybrać najlepszą. Proces przyznania kredytu w banku zależy od kilku czynników i od samego banku, natomiast trzeba się liczyć z okresem od 2 do 4 tygodniu. Poniżej przedstawiamy etapy współpracy z naszymi Klientami.

1 etap - badanie potrzeb Klienta

Podczas spotkania, na które dojeżdżamy do naszych Klientów, w siedzibie naszej firmy lub za pomocą rozmowy telefonicznej Klient informuje nas na czym mu zależy i co potrzebuje. Dodatkowo na tym etapie pozyskujemy od Klienta informację na temat jego finansów i ewentualnych preferencji.

2 etap - analiza sytuacji Klienta

Drugi etap to już tylko i wyłącznie nasza praca. Na podstawie zgromadzonych informacji szukamy kilku rozwiązań dla Klienta  optymalnie 2 – 3 propozycję, które mu przedstawiamy. Liczba ta pozwala ostatecznie wybrać najlepszą ofertę dla Klienta.

3 etap - procesowania wniosków

Na trzecim etapie wprowadzamy wniosek. Każdy z banków ma inne wymagania, więc całą dokumentacją zajmujemy się my. Dzięki temu Klient nie musi się martwić, że czegoś zabraknie lub coś będzie źle wypełnione.

4 etap - negocjacje warunków

Jest to już przedostatni etap i to czas na naszą pracę opartą na naszych wypracowanych kontaktach w banku. Przez wiele lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma kompetentnymi doradcami czy dyrektorami oddziałów i regionów, co bardzo ułatwia naszą pracę. Klient nie musi kontaktować się z każdym bankiem osobno.

5 etap - finalizacja umowy

Ostatni etap to przedstawienie ostatecznych ofert Klientowi, który decyduję się na jedną z nich. Następnie umawiamy spotkanie w celu finalizacji umowy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk

  Rybnik 44-200, ul. Powstańców Śl. 3/314

513 418 556

  kontakt@czlowiekkontrabank.pl

FORMULARZ KONTAKTU​

KREDYT HIPOTECZNY NA ZAKUP MIESZKANIA I DOMU - WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ​

Zapraszamy kończenie do zapoznania się z naszymi artykułami na blogu Człowiek Kontra Bank, które wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze kredytu! A o tym, kim jesteśmy możesz przeczytać i jak prowadzimy w zakładce o nas, lub na Facebook.

KONTAKT​​

Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk
ADRES: Rybnik 44-200,
ul. Powstańców Śląskich 3/314
TELEFON: 513 418 556
MAIL: kontakt@czlowiekkontrabank.pl

JAK DOJECHAĆ​

Call Now Button