Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk

KREDYT DLA LEKARZY

KREDYT DLA LEKARZY NA OŚWIADCZENIE 

kredyt dla lekarzy

W Polsce kredyt dla lekarzy charakteryzują się obniżonym oprocentowaniem i prowizją, zwiększoną dostępnością kwoty kredytu. Dodatkowo sam proces jego przyznawania jest uproszczony. Najpierw odpowiedzmy sobie na pytanie – kogo możemy zakwalifikować do branży medycznej oraz jakie wyróżniamy rodzaje kredytów? Poniżej przedstawiamy 4 grupy docelowe kredytu dla lekarzy:

 • Kredyt dla lekarza specjalisty na oświadczenie
 • Kredyt dla lekarza stomatologa na oświadczenie
 • Kredyt dla lekarza weterynarii na oświadczenie
 • Kredyt dla lekarza na oświadczenie

Zastanówmy się w tym miejscu, jak wielkie musi być zaufanie banków do tej profesji skoro oferują kredyt na oświadczenie dla lekarzy do 650 000 PLN? W Polsce aktualnie brakuje około 70 000 lekarzy!!! Dodatkowo, aby zostać lekarzem należy ukończyć 6 letnie studia oraz odbyć staż lekarski, który trwa 13 miesięcy. Jeżeli lekarz chce uzyskać specjalizację, to nauka ta trwa od 2 do 6 lat. Obrazuje nam to, jak ciężko jest zostać lekarzem i jednocześnie jak duża jest stabilność zatrudnienia dla lekarzy, co z kolei jest kluczowym aspektem dla banku. 

Dodatkowo z preferencyjnych warunków mogą również skorzystać właściciele NZOZ.

NASI PARTNERZY

kredytu dla lekarzy

Parametry kredytu dla lekarzy:

 • Kwota do 650 000 PLN
 • Okres kredytowania do 12 lat
 • Oprocentowanie od 4 %
 • Prowizja od 0 %

Parametry kredytu hipotecznego dla lekarzy:

 • Kwota  do 3 000 000 PLN
 • Okres kredytowania do 35 lat
 • Oprocentowanie od 3,21 %
 • Prowizja od 0 %
 • Wskaźnik LTV do 90%

KWOTA POŻYCZKI DLA LEKARZY

Kwota kredytu dla lekarzy to nawet 650 000 PLN kredytu niezabezpieczonego na dowolny cel! Bardzo ważnym faktem jaki możemy wyróżnić w przypadku kredytu dla lekarzy jest brak wymogu dokumentowania celu kredytu, tak jak odbywa się to w standardowym procesie. Daje nam to większą elastyczność i przede wszystkim oszczędność czasu, co często dla Klientów jest kluczowe. Nawiązując do kwoty kredytu dla branży medycznej – ostateczna wysokość jest przygotowywana indywidualnie i zależy od kilku czynników:

Zdolność kredytowa

Klient musi posiadać dochód, który umożliwi mu pokrycie raty. Dokładnie zdolność kredytowa została opisana na Blogu w tym artykule. Poniżej przedstawiamy kalkulator kredytu dla lekarzy, który pomoże Wam poznać orientacyjne raty kredytu.

Document

Okres kredytowania

60 msc

Kwota kredytu

250.000 PLN

Wyskość raty

4604 PLN

Przywilejem kredytu dla lekarzy jest skorzystanie z kredytu na oświadczenie! W tym przypadku jeżeli Klient nie chce kompletować dokumentów finansowych może skorzystać z kredytu na oświadczenie dla lekarzy i otrzymać dalej nawet 650 000 PLN! Pomagamy przy wyborze jak najlepszego rozwiązania dla naszych Klientów.

Kredyt hipoteczny dla lekarzy - Dowiedz się więcej

Historia kredytowa

Designed by senivpetro / Freepik

Klient posiadający dobrą historię kredytową zazwyczaj może liczyć na większą kwotę kredytu. Jednak banki doskonale wiedzą, że lekarze często pracują w kilku miejscach pracy i wynagrodzenie ich jest przelewane w różnych terminach. W związku z tym kilkudniowe opóźnienia w spłacie kredytów nie dyskwalifikują w otrzymaniu nowego kredytu! O historii kredytowej można przeczytać więcej w tym artykule.

Forma zatrudnia i staż pracy

Lekarze korzystają także z różnych form zatrudnienia i w zależności, czy jest to umową o pracę czy też kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej należy wybrać odpowiedni bank, który akceptuje wszystkie dochody. Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk współpracuje ze wszystkimi bankami na polskim rynku, więc zawsze wybiera odpowiedni bank dla Klienta – jest to bardzo ważne, ponieważ nie każdy bank akceptuje wszystkie źródła dochodu, co skutkuje decyzją odmowną dla Klienta!

Staż pracy także ma znaczenie przy przyznanej kwocie kredytu. Lekarz może otrzymać kredyt już po 3 miesiącach pracy w zawodzie!

OKRES KREDYTOWANIA KREDYTU DLA LEKARZY 

Okres kredytowania przy kredycie dla lekarzy może wynosić nawet 12 lat! Należy jednak pamiętać, że im kredyt jest dłuższy – tym większe generuje koszty. O tym ile kosztuje kredyt można przeczytać tym artykule. Natomiast przy krótkim okresie kredytowania, mamy z kolei wyższą ratę, która może ograniczyć finansowo nasz dotychczasowy styl życia, ale także w sytuacjach kryzysowych może okazać się po prostu za wysoka. W naszej pracy pomagamy dobrać okres kredytowania tak, aby ograniczyć koszty kredytu. Uwzględniając przede wszystkim sytuację rodzinną i biznesową Klienta, tak aby zniwelować ryzyko zbyt dużego obciążenia finansowego.

WARUNKI CENOWE KREDYTU DLA LEKARZY - OPROCENTOWANIE I PROWIZJA

Warunki kredytowe dla lekarzy zależne są od kilku czynników. Pierwszym i najistotniejszym czynnikiem jest aktualna oferta banków. Niby banał, jednak oferty banków zmieniają się naprawdę bardzo często! Jednego miesiąca dany bank ma najlepszy kredyt dla lekarzy, a następnie przez kilka miesięcy oferta tego banku nie jest w ogóle konkurencyjna. Dlatego tak ważne jest skorzystanie z wiedzy osoby, która zajmuje się finansami profesjonalnie, ponieważ w bankach występują promocje terminowe, z którymi trzeba być na bieżąco! W ramach ciekawostki możemy powiedzieć, że każdy nasz poranek w pracy zaczynamy od aktualizacji naszej skrzynki mailowej z informacjami o zmianach w bankach! Drugim czynnikiem jest nasza ocena kredytowa, czyli scoring, im lepsza ocena tym lepszą ofertę możemy dostać – nie zawsze jest to regułą! Działa to podobnie jak przy kwocie kredytu.

Zatem na jakie warunki kredytu może liczyć lekarz :

 • Oprocentowanie kredytu już od 4%
 • Prowizja już od 0%
Designed by Freepik

Dodatkowo, w celu przyśpieszania procesu kredytowania, który może trwać do 24 godzin – nie są potrzebne zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US!

Istnieje również możliwość z skorzystania ze wsparcia rządowego, czyli gwarancji PLD de minimis, która jest przeznaczona dla przedsiębiorstw i zabezpiecza kredyt w razie jego niespłacalności – nie jest wymagane wtedy jakiekolwiek inne zabezpieczenie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z nami

Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk

  Rybnik 44-200, ul. Powstańców Śl. 3/314

  513 418 556

  kontakt@czlowiekkontrabank.pl

FORMULARZ KONTAKTU

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY - KREDYT DLA LEKARZY

Długość procesu zależy od kilku czynników. Decyzję kredytową możemy uzyskać w ciągu 15 minut dla naszych Klientów, a wypłatę kredytu nawet do 24 godzin! Ważnym aspektem jest to, że nie pobieramy wynagrodzenia od naszego Klienta! Nasze wynagrodzenia wypłaca nam bank, nie generując tym samym dodatkowych kosztów dla Klienta! Poniżej przedstawiamy etap współpracy z naszymi Klienami.

1 etap - badanie potrzeb Klienta

Podczas spotkania, na które dojeżdżamy do naszych Klientów, w siedzibie naszej firmy lub za pomocą rozmowy telefonicznej Klient informuje nas na czym mu zależy i co potrzebuje. Dodatkowo na tym etapie pozyskujemy od Klienta informację na temat jego finansów i ewentualnych preferencji.

2 etap - analiza sytuacji Klienta

Drugi etap to już tylko i wyłącznie nasza praca. Na podstawie zgromadzonych informacji szukamy kilku rozwiązań dla Klienta – optymalnie 2 – 3 propozycję, które mu przedstawiamy. Liczba ta pozwala ostatecznie wybrać najlepszą ofertę dla Klienta.

3 etap - procesowania wniosków

Na trzecim etapie wprowadzamy wniosek. Każdy z banków ma inne wymagania, więc całą dokumentacją zajmujemy się my. Dzięki temu Klient nie musi się martwić, że czegoś zabraknie lub coś będzie źle wypełnione.

4 etap - negocjacje warunków

Jest to już przedostatni etap i to czas na naszą pracę opartą na naszych wypracowanych kontaktach w banku. Przez wiele lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma kompetentnymi doradcami czy dyrektorami oddziałów i regionów, co bardzo ułatwia naszą pracę. Klient nie musi kontaktować się z każdym bankiem osobno.

5 etap - finalizacja umowy

Ostatni etap to przedstawienie ostatecznych ofert Klientowi, który decyduję się na jedną z nich. Następnie umawiamy spotkanie w celu finalizacji umów

KREDYT DLA LEKARZY - WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Zapraszamy kończenie do zapoznania się z naszymi artykułami na blogu Człowiek Kontra Bank, które wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze kredytu! A o tym, kim jesteśmy możesz przeczytać i jak prowadzimy w zakładce o nas, lub na Facebook.

KONTAKT

Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk
ADRES: Rybnik 44-200,
ul. Powstańców Śląskich 3/314
TELEFON: 513 418 556
MAIL: kontakt@czlowiekkontrabank.pl

JAK DOJECHAĆ

Call Now Button