Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk

KREDYT GOTÓWKOWY

Kredyt gotówkowy

KREDYT GOTÓWKOWY

Kredyt gotówkowy na dowolny cel można uzyskać nawet do kwoty 300 000 PLN . Bank nie weryfikuje celu, na jaki przeznaczamy środki. Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać rodzinę na wymarzoną wakacje, wykonać odkładany remont mieszkania czy obniżyć ratę innych kredytów!

Jak niezależni eksperci kredytowi współpracujemy z kilkunastoma bankami, dzięki czemu możemy przygotować dla Ciebie najbardziej optymalny kredyt. Poniżej przedstawiamy parametry kredytu gotówkowego.

  • Kwota od 1 000 PLN do 300 000 PLN
  • Okres kredytowania do 12 lat
  • Oprocentowanie od 5 %
  • Prowizja od 0 %
  • 10 000 PLN z ratą od 100 zł miesięcznie
  • 50 000 PLN z ratą od 500 zł miesięcznie
  • 100 000 PLN z ratą od 1000 zł miesięcznie
  • 200 000 PLN z ratą od 2000 zł miesięcznie

NASI PARTNERZY

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY - KREDYT GOTÓWKOWY

1 etap - badanie potrzeb Klienta

Podczas spotkania, lub rozmowy telefonicznej Klient informuje nas na czym mu zależy i co potrzebuje. Dodatkowo na tym etapie pozyskujemy od Klienta informację na temat jego finansów i ewentualnych preferencji.

 2 etap - analiza sytuacji Klienta

Drugi etap to już tylko i wyłącznie nasz praca. Na podstawie zgromadzonych informacji szukamy kilku rozwiązań dla Klienta optymalnie 2 – 3 propozycję, które mu przedstawiamy. Liczba ta pozwala ostatecznie wybrać najlepszą ofertę dla Klienta.

 3 etap - podpisanie wymaganych dokumentów

W trzecim etapie podpisujemy wymagane dokumenty z Klientem. Każdy z banków ma inne wymagania, więc całą dokumentacją zajmujemy się my. Dlatego nasi Klienci nie muszą martwić się tzw. papierologią.

4 etap - procesowania wniosków

Jest to już przedostatni etap i to czas na naszą pracę opartą na naszych wypracowanych kontaktach w banku. Przez wiele lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma kompetentnymi doradcami czy dyrektorami oddziałów i regionów, co bardzo ułatwia naszą pracę, a Klient nie musi kontaktować się z każdym bankiem osobno.

5 etap - finalizacja umowy

Ostatni etap to przedstawienie ostatecznych oferty Klientowi, który decyduję się na jedną z nich. Następnie umawiamy spotkanie z naszymi doradcami w bakanach w celu finalizacji umowy kredytowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z nami

Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk

  Rybnik 44-200, ul. Powstańców Śl. 3/314

513 418 556

  kontakt@czlowiekkontrabank.pl

FORMULARZ KONTAKTU

KREDYT GOTÓWKOWY - WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Zapraszamy kończenie do zapoznania się z naszymi artykułami na blogu Człowiek Kontra Bank, które wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości i pomogą w wyborze kredytu! A o tym, kim jesteśmy możesz przeczytać i jak prowadzimy w zakładce o nas, lub na Facebook

KONTAKT​​

Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk
ADRES: Rybnik 44-200,
ul. Powstańców Śląskich 3/314
TELEFON: 513 418 556MAIL: kontakt@czlowiekkontrabank.pl

JAK DOJECHAĆ​

Call Now Button