Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk

O NAS

O NAS - ZESPÓŁ DORADCÓW KREDYTOWYCH 

Witaj w zakładce o nas, gdzie dowiesz się kim jesteśmy. Chcemy żebyś czuł się w naszym gronie swobodnie dlatego, żeby lepiej się poznać poniżej zamieszczamy kilka słów, o tym kto prowadzi  Człowiek Kontra Bank. Tutaj dowiecie się wszystkiego o nas, co robimy zawodowo, ale również o naszych pasjach i zainteresowaniach.

Ludzi, którzy lubią swoją pracę, a najbardziej lubią ludzi. W swojej pracy polegamy na kilku ważnych dla Nas zasadach. Zawsze działamy zgodnie z prawdą, szacunkiem i zrozumieniem dla naszych Czytelników, Klientów i przede wszystkim dla samych siebie. Postaramy się pokazać sposoby, żeby każdy mógł zwiększyć swoje oszczędności, czy też wybrać odpowiednie kredyty dla siebie. W sposób prosty i zrozumiały pokażemy jakie my używam od lat sposoby na zarabianie po godzinach naszej pracy.  Zatem co możemy powiedzieć o nas? 

MARTA WŁODARCZYK - EKSPERT KREDYTOWY

Nazywam się Marta Włodarczyk i jestem niezależnym Ekspertem Finansowym. Moja przygoda z bankowością rozpoczęła się 5 lat temu w ING Banku Śląskim w Gdańsku, gdzie miałam przyjemność pracować z klientami indywidualnymi. Pozwoliło mi to poznać potrzeby Klientów, którym często zależało na odpowiednim rachunku bankowym i lokatach. Jako doradca pomagałam także swoim Klientom przy wyborze kredytów konsumenckich oraz hipotecznych. Kolejną zawodową przygodę rozpoczęłam w Nest Banku jako Doradca Klienta Biznesowego. Była to praca wymagająca sporej wiedzy i właściwego podejścia do Klienta prowadzącego własne przedsiębiorstwo. W Nest Banku zajmowałam się głównie kredytami firmowymi, inwestycyjnymi, liniami kredytowymi w rachunku, oraz faktoringiem.

 

 

SESJA_KOBIECA_Marta Włodarczyk (31 of 60)

W 2018 roku otworzyłam własną firmę – Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk. Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że była to moja najlepsza decyzja zawodowa. Dzięki temu mogę niezależnie podejmować takie decyzje- jakie są dobre dla moich Klientów. Zajmuję się głównie finansowaniem firm w postaci kredytów, leasingów oraz wszelkich produktów rozwijających ich biznes, aż po wielomilionowe transakcje z deweloperami. Oczywiście dalej pracuje z Klientami Indywidualnymi, ponieważ sprawia mi to dużą satysfakcję, głownie przy kredytach hipotecznych i konsumenckich.

Prywatnie – uwielbiam śpiewać- w szczególności jazz, ale blisko mi także do żeglarskich i rosyjskich ballad, prowadzę również kanał na youtube, gdzie można mnie usłyszeć 🙂 Jestem studentką 3 roku prawa na Łazarskim, co pozwala mi spełniać moje kolejne marzenie!

KONTAKT​

Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk
ADRES: Rybnik 44-200,
ul. Powstańców Śląskich 3/314
TELEFON: 513 418 556
MAIL: kontakt@czlowiekkontrabank.pl

JAK DOJECHAĆ

Call Now Button