fbpx

O naszym zespole

Kancelaria Finansowa to zespół specjalistów w dziedzinie finansów. Odpowiedzialni za rozwój firmy – Marta Włodarczyk i Łukasz Woźniczko, na co dzień pracują także z Klientami. 

Ponadto nasz zespół zasilają eksperci finansowi w zakresie kredytów firmowych i hipotecznych, a także doradcy leasingowi. W zakresie zwrotów prowizji bankowych nasi Klienci obsługiwani są przez nasz zespół prawny.

MARTA WŁODARCZYK

Marta Włodarczyk – założyciel i partner zarządzający w firmie. Z zawodu prawnik oraz ekspert finansowy z doświadczeniem od 7 lat. 

Ekspert w dziedzinie finansowania inwestycji przedsiębiorców, deweloperów oraz nieruchomości. Pierwsze doświadczenie zdobywała na stanowiskach specjalistycznych w bankach, a także na stanowisku managerskim. 

Odpowiedzialna za obsługę prawną oraz finansową Klientów naszej firmy – połączenie tych dwóch dziedzin odpowiednio zabezpiecza transakcje naszych Klientów.

Absolwentka Uczelni Łazarskiego w Warszawie, gdzie rozpoczęła także studia doktoranckie w dziedzinie nauk prawnych. 

Po godzinach – pasjonatka lotnictwa i prawa lotniczego oraz wokalistyki jazzowej. Marzycielka, dla której rzeczy niemożliwe nie istnieją. 

Marta Włodarczyk Kancelaria Finansowa

Łukasz Woźniczko

Łukasz Woźniczko Doradca kredytowy

Łukasz Woźniczko – partner zarządzający, doskonały analityk i kreator procesów w naszej firmie.

Doświadczony Ekspert Finansowy w zakresie obsługi klientów biznesowych. W trakcie 5 lat pracy w instytucjach bankowych obejmował także stanowiska managerskie.  

W pracy jest niezwykle dokładny i zdyscyplinowany. W zakresie obsługi finansowej specjalizuje się w leasingach oraz obsłudze kluczowych klientów inwestycyjnych. 

To dzięki niemu w naszej firmie powstał dział zwrotu prowizji kredytowych – a nasi Klienci mogli cieszyć się odzyskanymi pieniędzmi od spłaconych wcześniej kredytów. 

Poza godzinami pracy Łukasz oddaje się rozwojowi biznesowemu oraz aktywnie uprawia sport. Jego największym sukcesem jest marka e-commerce Royal Roses – choć sam jako skromny człowiek z pewnością by tego nie powiedział.