fbpx

Kredyt gotówkowy 100 tyś

Kredyt gotówkowy do 100 tyś

Kredyt gotówkowy do 100 tyś można uzyskać na dowolny cel w ciągu 48 godzin! Oznacza to, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać rodzinę na wymarzoną wakacje, wykonać odkładany remont mieszkania czy obniżyć ratę innych kredytów!

W dzisiejszym artykule omówimy szczegółowo kredyt gotówkowy, a dokładnie:

 • na co warto zwrócić uwagę przy wyborze kredytu gotówkowego 
 • jakiej wysokości raty należy się spodziewać

Jako niezależni eksperci kredytowi współpracujemy z kilkunastoma bankami, dzięki czemu możemy znaleźć dla Ciebie najbardziej optymalny kredyt.

kredyt gotówkowy do 100 tyś - cel

Kredyt gotówkowy do 100 tyś może być nam potrzebne w różnych sytuacjach. Niekiedy jest to jakiś przemyślany plan, który będziemy chcieli realizować, w innym przypadku to wynik nagłych zdarzeń, które sprawiają, że będziemy potrzebować dodatkowej gotówki.

Nie każdy posiada wystarczające środki wolnej gotówki, by zareagować tymi oszczędnościami na różne niespodziewane wydarzenia. Jeśli ktoś w takiej znajdzie się to z pomocą przychodzą oferty banków, które mogą zaoferować dobry kredyt gotówkowy z atrakcyjnym oprocentowaniem i możliwością dopasowania kwoty do własnych oczekiwań.

Poniżej przedstawiamy najpopularniejsze cele kredytu gotówkowego do 100.000 PLN

 • remont mieszkania czy domu,
 • zakup samochodu,
 • wakacje,
 • zakup nieruchomości.

Wysokość rat kredytu gotówkowego do 100.000 PLN

Wiemy już, że kredyt gotówkowy do 100.000 zł możemy przeznaczyć na dowolny cel i nikt nas z tego nie będzie rozliczać. Kolejnym pojawiającym się pytaniem naszych Klientów jest z jaką wysokością rat kredytu należy się liczyć

Odpowiadając na to pytanie należy zacząć od tego, że oferty pożyczek w bankach zmieniają się co jakiś czas. W zależności od aktualnego WIBORu czy marży banków w danym miesiącu konkretny bank możemy mieć najtańszy kredyt gotówkowy na rynku, a za kilka miesięcy może zamykać stawkę.

W związku z powyższym konieczne jest, aby być na bieżąco z ofertami banku. Poniżej przedstawiamy przykładowe symulację kredytów do 100 tyś. 

Kwota kredytu do 50.000 PLN

 • na 4 lata – rata 1200 zł/m
 • na 6 lat   – rata   845 zł/m
 • na 8 lat   – rata   660 zł/m
 • na 10 lat – rata   550  zł/m

Kwota kredytu do 100.000 PLN

 • na 4 lata – rata 2420 zł/m
 • na 6 lat   – rata 1690 zł/m
 • na 8 lat   – rata 1330 zł/m
 • na 10 lat – rata 1115 zł/m

Doradca kredytowy

Ekspert kredytowy Gdańsk

Kontakt bezpośredni: 

Łukasz Woźniczko
Doradca ds. Kredytów
Telefon:   789 562 848
Email: kontakt@czlowiekkontrabank.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​

Działamy na terenie całej Polski

TELEFON

 789 562 848

FORMULARZ KONTAKTU​

Jak wybrać dobry kredyt gotówkowy do 100 tyś

Kredyt gotówkowy do 100.000 to oferta, która cieszy się dużym zainteresowaniem w bankach ponieważ dla kredytobiorcy jest to już kwota, która pozwoli zrealizować swoje potrzeby, a według banku nie jest to kwota, z którą Klient powinien mieć problem z płatnością. 

Szukając oferty pożyczki do 100 tyś warto zapoznać się z poniższymi parametrami kredytu, które przygotowaliśmy poniżej. 

 • Kwota kredytu – każdy bank ma inną maksymalną kwotę kredytu
 • Okres kredytowania – podobnie jak w przypadku kwoty kredytu, każdy bank posiada inny maksymalny okres kredytowania
 • Oprocentowanie – podstawowy parametry kredytu, który jest odpowiedzialny za koszt, który będziemy ponosić w trakcie spłaty
 • Prowizja za uruchomienie kredytu – jednorazowy koszt kredytu, który ponosimy za przyznanie kredytu
 • Ubezpieczenie – stanowi dla nas zabezpieczenie w momencie śmierci czy utraty pracy, ale jednocześnie jest dodatkowym kosztem

Mając na uwadze tych kilka podstawowych parametrów kredytu będzie nam łatwiej ocenić ofertę kredytową, a wybór atrakcyjnego kredytu będzie łatwiejszy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. Jesteśmy przekonani, że doświadczenie jakie posiadamy w branży kredytowej sprawi, że będziemy w stanie zaproponować klientom atrakcyjne oferty kredytowe. 

Kancelaria Finansowa Opinie

Katarzyna Wiśniewska
Katarzyna Wiśniewska
2023-01-19
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Gorąco plecam Pana Łukasza. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. U niego, nie ma że się nie da :)
Artur Jackowski
Artur Jackowski
2022-11-15
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szybko, Sprawnie i fachowo firma godna uwagi. Pozdrawiam P. Łukasza.
Agnieszka Kominek
Agnieszka Kominek
2022-10-06
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Sprawa potraktowana priorytetowo od samego początku. Bank, w którym miałam pożyczkę robił problem od samego początku ze zwrotem prowizji i ubezpieczenia, kiedy kredyt został spłacony. Oddałam sprawę do kancelarii, sprawa została załatwiona w przeciągu kilku dni. Polecam, bo warto walczyć o swoje pieniądze.
Agnieszka Miklas
Agnieszka Miklas
2022-07-21
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście do klienta. Opieka na każdym etapie. Zaangażowanie i dyskrecja. Czego chcieć więcej.
Tomek Tomek
Tomek Tomek
2022-05-27
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecamy z calego serca. W tych ciężkich czasach uzyskać kredyt to nie lada gradka a dzięki Panu Łukaszowi się udało. Współpraca przebiegała wzorowo. Pozdrawiamy Marcelina i Tomek 🙂
Marek Skrzypczyk
Marek Skrzypczyk
2022-04-20
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Gorąco polecam! Miła obsługa, dzięki tej kancelarii odzyskałem pieniądze.
Witold Zniszczoł
Witold Zniszczoł
2022-03-31
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc przy kredycie. Jego zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do tematu pomogło w podjęciu decyzji. Polecam.
Karolina Raczyńska
Karolina Raczyńska
2022-03-29
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Z czystym sercem polecam! Bardzo szybki kontakt, szybka analiza sytacji i konkretne rozwiązanie. Nie musiałam sama zupełnie nic robić, Pan Łukasz wszystko zorganizował i nadzorował od początku do samego końca. Możliwość kontaktu i rozmowy w każdej chwili. Dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam każdemu kto ma do uporządkowania swoje zobowiązania finansowe a nie ma głowy żeby o tym myśleć.
Kinga Ciemniewska-Gorzela
Kinga Ciemniewska-Gorzela
2022-02-18
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalna obsługa z ogromnym zaangażowaniem i w ekspresowym tempie a przede wszystkim skutecznie! Dziękuję bardzo panie Łukaszu

kredyt gotówkowy do 100 tyś - współpraca

Jeśli chcecie się zdecydować na dobry kredyt gotówkowy do 100 tys. możecie liczyć na naszą pomoc przy wyborze właściwej oferty. Zawsze staramy się, aby przygotowana przez nas oferta spełniała wszystkie oczekiwania klientów w miarę możliwości.

Należy pamiętać, że w przypadku kredytów gotówkowych istnieje spora konkurencja na rynku, dużo się dzieje i banki starają się co jakiś czas uruchomić nową promocję kredytową, która ma za zadanie przyciągnąć nowych Klientów. W związku z tym bardzo ważnym elementy jest, aby być na bieżąco z ofertami.

Poniżej przedstawiamy szczegółowo przebieg naszej współpracy z Klientem. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym zespole sprawdź zakładkę o nas

Pamiętaj, ze nie pobieramy żadnego wynagrodzenia od Klienta – płaci nam bank, dzięki temu nasze usługi nie stanowią dla Ciebie dodatkowego kosztu!

NASI PARTNERZY

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY - KREDYT GOTÓWKOWY

1 etap - badanie potrzeb Klienta

Podczas spotkania, lub rozmowy telefonicznej Klient informuje nas na czym mu zależy i co potrzebuje. Dodatkowo na tym etapie pozyskujemy od Klienta informację na temat jego finansów i ewentualnych preferencji.

 2 etap - analiza sytuacji Klienta

Drugi etap to już tylko i wyłącznie nasz praca. Na podstawie zgromadzonych informacji szukamy kilku rozwiązań dla Klienta optymalnie 2 – 3 propozycję, które mu przedstawiamy. Liczba ta pozwala ostatecznie wybrać najlepszą ofertę dla Klienta.

 3 etap - podpisanie wymaganych dokumentów

W trzecim etapie podpisujemy wymagane dokumenty z Klientem. Każdy z banków ma inne wymagania, więc całą dokumentacją zajmujemy się my. Dlatego nasi Klienci nie muszą martwić się tzw. papierologią.

4 etap - procesowania wniosków

Jest to już przedostatni etap i to czas na naszą pracę opartą na naszych wypracowanych kontaktach w banku. Przez wiele lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma kompetentnymi doradcami czy dyrektorami oddziałów i regionów, co bardzo ułatwia naszą pracę, a Klient nie musi kontaktować się z każdym bankiem osobno.

5 etap - finalizacja umowy

Ostatni etap to przedstawienie ostatecznych oferty Klientowi, który decyduję się na jedną z nich. Następnie umawiamy spotkanie z naszymi doradcami w bakanach w celu finalizacji umowy kredytowej.

KREDYT GOTÓWKOWY do 100.000 - WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Kredyt do 100 tyś nie ma już przed Tobą żadnych tajemnic! 

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w całym procesie i jedocześnie do zapoznania się z kolejnymi artykułami na blogu kredytowym, które wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości!

A o tym, kim jesteśmy możesz przeczytać i jak prowadzimy w zakładce o nas.