fbpx

Doradca kredytowy Gdańsk

Doradca kredytowy Gdańsk

Zaciągnięcie kredytu wiąże się zawsze z dużym stresem niezależnie czy planujemy wziąć kredyt hipoteczny, gotówkowy czy firmowy. Nowa umowa kredytywa to powstaniem nowych zobowiązań, które są wiążące w przyszłości. Dlatego decyzja kredytowa nie może być podjęta pochopnie i warto zawsze sprawdzić wszystkie opcje. Czasami poświecenie kilku godzin to oszczędności kilku lub kilkunastu tysięcy.

Zatem planując uzyskać kredyt hipoteczny trzeba dobrać najbardziej dogodne dla siebie warunki kredytowe, by pozyskane środki były wystarczające, ale też raty kredytowe były później przystępne. Dodatkowo przy kredycie hipotecznym kredyt musi spełnić wiele innych czynników.

Co zatem powinni zrobić mieszkańcy Gdańska? Doradca kredytowy będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Dziś wyjaśnimy jak powinna wyglądać współpraca eksperta kredytowego z Klientem i na co zwrócić uwagę, aby usługi eksperta finansowego spełniły oczekiwania. 

Doradca finansowy Gdańsk - jak wybrać

Zatem kiedy planowany jest zakup mieszkania, działki, samochodu czy potrzebujemy środki na rozwój swojej firmy z pomocą finansowania bankowego i potrzebny jest doradca finansowy – Gdańsk jest pełen tego typu fachowców. Jak zatem wybrać najlepszego doradcy finansowego? Warto zwrócić na kilka aspektów współpracy.

Doświadczenie doradcy kredytowego

Jest kilka rzeczy w życiu, których nie jesteśmy w stanie przyśpieszyć niezależnie od technologii oraz posiadanych środków finansowych – mowa tutaj o doświadczeniu. Nie inaczej ma się zawód eksperta kredytowego w Trójmieście. Tutaj również jest kluczowe doświadczenie w procesach kredytowych, w praktyce bankowej czy w relacjach z analitykami i doradcami bankowym. Szczególnie ważny aspekt doświadczenia w sytuacji kiedy Klient posiada zdolność kredytową na granicy lub występują inne problemy.

W naszej Kancelarii Finansowej posiadamy już prawie 10 letnie doświadczenie z finansowaniu kredytów prywatnych, hipotecznych czy firmowych oraz leasingów.

Aktualna wiedza

Ostatnie lata na świecie, w kraju i w bankowości są bardzo dynamiczne. W związku z tym dobry pośrednik kredytowy jest na bieżąco z wszystkim zmianami w bankach dotyczących:

 • polityki kredytowej
 • zdolności kredytowej
 • preferowanego klienta przez bank
 • aktualnych wymagań finansowych
 • możliwości finansowania konkretnych nieruchomości w zależności od banku
 • aktualnych promocji bankowych – bank również posiada okresowe promocje na obniżoną marzę lub prowizję

Wszystkie wymienione aspekty są ważne, aby wybrać najlepszą ofertę kredytu czy najtańszy kredyt hipoteczny – nie zawsze najlepsze oferta oznacza najtańszą ponieważ dla niektórych Klientów może być ważniejszy czas procesowania, wysokość kwoty kredytu, możliwość wcześniejszej spłaty kredytu.

Jako niezaleni doradcy kredytowi porównamy oferty kredytów dla Ciebie, a to Ty wybierzesz najlepszy kredyt według Twoich potrzeb.

Dostępność eksperta dla Klienta

Proces uzyskania kredytu może trwać od kilku dni przy kredycie gotówkowym, aż do kliku tygodniu jeżeli mowa o kredycie hipotecznym czy kredycie firmowym. Ważne jest zatem, aby ekspert kredytowy był dostępny dla Klienta. Niby wydaje się to oczywistością, ale warto ustalić formę, częstotliwość kontaktów i cały przebieg współpracy na początku. Wynika to z faktu, że dobry dobry fachowiec jest obłożony sprawami i również tak wygląda sytuacja u doradców kredytowych. Niestety przy dużej liczbie Klientów musi spaść jakość obsługi.

W naszej Kancelarii Finansowej jeżeli mamy już odpowiednią liczbę wniosków w procesie to niestety nie przyjmujemy już nowych klientów na w danym miesiąc, aby zachować właściwą jakość obsługi i zadowolenie obecnych Klientów. Warto zatem skorzystać z pomocy doradcy już kilka miesięcy przed planowaną inwestycją dzięki temu i cały proces kredytowy przebiegnie sprawniej i można się jeszcze lepiej przygotować do wniosku kredytowego. Dodatkowo mamy wtedy pewność, że doradca ma zaplanowany swój przyszły czas dla nas.

Doradca kredytowy Gdańsk

Ekspert kredytowy Gdańsk

Kontakt bezpośredni: 

Łukasz Woźniczko
Doradca ds. Kredytów
Telefon:   789 562 848
Email: kontakt@czlowiekkontrabank.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​

Działamy na terenie całego trómiasta

TELEFON

 789 562 848

FORMULARZ KONTAKTU​

NASI PARTNERZY

Doradca finansowy Gdańsk - kiedy warto skorzystać?

Kredyt hipoteczny

Profesjonalne doradztwo finansowe przyda się z pewnością w przypadku potrzeby pozyskania kredytu hipotecznego. Zakup nieruchomości to zawsze duża inwestycja, która będzie spłacana latami, dlatego powinna zostać zaciągnięta w możliwie najkorzystniejszych dla konsumenta warunkach. Zatem kiedy jakiś mieszkaniec zarówno z Gdańska, jak i całej polski, potrzebuje środków na zakup wymorzonego mieszkania czy budowy domu, powinien mu pomóc doradca kredytowy.

Pomoc doradcy kredytowego przy kredycie hipotecznym w większości przypadków zaoszczędzi Klientom wiele własnego czasu oraz pozwoli wybrać znacznie korzystniejszy kredyt niż w przypadku wyboru kredytu na własną rękę. Kredyt hipoteczny wiąże się z aspektem zdolności kredytowej, sprawdzenie nieruchomości pod względem prawny, wyboru oferty kredytowej, przeprocesowaniu wniosków kredytowych oraz finalnym sprawdzeniu umowy. Podczas całego procesu istnieją dodatkowo równie dziesiątki mniejszych rzeczy, na które warto zwrócić uwagę.

Kredyt gotówkowy

Doradca kredytowy w zakresie kredytów konsumenckich może też bardzo pomóc osobom, które potrzebują porównać wszystkie oferty banków, ale nie dysponują czasem, by dokładnie sprawdzić wszystkie aspekty z tym związane. Doradca finansowy z Gdańska może wówczas bez problemu pomóc w przewertowaniu ofert różnych banków i znajdzie warunki spełniające oczekiwania swojego klienta. Specjaliści kredytowi także wytłumaczą wszystkie zawiłe procedury bankowe, przez jakie musi przejść konsument. Pomogą też skompletować niezbędną dokumentację i podpowiedzą co robić na każdym etapie pozyskiwania kredytu. Dzięki temu można zaoszczędzić mnóstwo czasu, jednocześnie zdobywając kredyt na bezpiecznych i pewnych warunkach.

Kredyt firmowy

Kredyt firmowy jest znacznie bardziej złożony niż w przypadku chęci skorzystania z kredytu gotówkowego przy umowie o pracę. W związku z tym przedsiębiorca również poniemień rozważyć skorzystanie z usług doradcy kredytowego. Przy kredytach firmowych kluczowym aspektem w większości przypadków jest zdolność kredytowa. Niestety wyliczenie zdolności kredytowej nie jest proste i wymagane są firmowe dokumenty finansowe – najczęściej z ostatniego rozliczonego roku oraz bieżące.

W momencie kiedy otrzymamy zdolność kredytową w kilku bankach przechodzimy do porównania ofert pod względem wyboru najlepszego kredytu. Dzięki temu Klient ma pewność, że skorzystał w danej chwili z najlepszej opcji kredytowej.

W przypadku kredytu inwestycyjnego czy deweloperskiego – sprawa wygląda podobnie jak przy kredytach hipotecznych ponieważ musimy sprawdzić nieruchomość pod względem prawnym, następnie dokonać wyceny nieruchomości. Jednak dochodzi kolejny aspekt, czyli biznesplan, który pokaże, że zakup danej nieruchomości, linii produkcyjnej, maszyn sprawi, że firma osiągnie zakładane przychody, a cała inwestycja będzie rentowna.

Kancelaria Finansowa Opinie

Katarzyna Wiśniewska
Katarzyna Wiśniewska
2023-01-19
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Gorąco plecam Pana Łukasza. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. U niego, nie ma że się nie da :)
Artur Jackowski
Artur Jackowski
2022-11-15
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Szybko, Sprawnie i fachowo firma godna uwagi. Pozdrawiam P. Łukasza.
Agnieszka Kominek
Agnieszka Kominek
2022-10-06
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Sprawa potraktowana priorytetowo od samego początku. Bank, w którym miałam pożyczkę robił problem od samego początku ze zwrotem prowizji i ubezpieczenia, kiedy kredyt został spłacony. Oddałam sprawę do kancelarii, sprawa została załatwiona w przeciągu kilku dni. Polecam, bo warto walczyć o swoje pieniądze.
Agnieszka Miklas
Agnieszka Miklas
2022-07-21
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście do klienta. Opieka na każdym etapie. Zaangażowanie i dyskrecja. Czego chcieć więcej.
Tomek Tomek
Tomek Tomek
2022-05-27
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecamy z calego serca. W tych ciężkich czasach uzyskać kredyt to nie lada gradka a dzięki Panu Łukaszowi się udało. Współpraca przebiegała wzorowo. Pozdrawiamy Marcelina i Tomek 🙂
Marek Skrzypczyk
Marek Skrzypczyk
2022-04-20
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Gorąco polecam! Miła obsługa, dzięki tej kancelarii odzyskałem pieniądze.
Witold Zniszczoł
Witold Zniszczoł
2022-03-31
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc przy kredycie. Jego zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do tematu pomogło w podjęciu decyzji. Polecam.
Karolina Raczyńska
Karolina Raczyńska
2022-03-29
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Z czystym sercem polecam! Bardzo szybki kontakt, szybka analiza sytacji i konkretne rozwiązanie. Nie musiałam sama zupełnie nic robić, Pan Łukasz wszystko zorganizował i nadzorował od początku do samego końca. Możliwość kontaktu i rozmowy w każdej chwili. Dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam każdemu kto ma do uporządkowania swoje zobowiązania finansowe a nie ma głowy żeby o tym myśleć.
Kinga Ciemniewska-Gorzela
Kinga Ciemniewska-Gorzela
2022-02-18
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Profesjonalna obsługa z ogromnym zaangażowaniem i w ekspresowym tempie a przede wszystkim skutecznie! Dziękuję bardzo panie Łukaszu

Ekspert kredytowy - jak wygląda współpraca?

W momencie, którym zdecydowaliśmy się na wybór eksperta kredytowego warto zatem sprawdzić jak wygląda współpraca. Wspominaliśmy już o dostępności czasowej doradcy. Poniżej przedstawimy standardowy proces współpracy z Klientem – może to być dla Ciebie check-lista, która utwierdzi Cię o Twoim dobrym wyborze doradcy kredytowego.

Standardem w Gdańsku jest współpraca eksperta kredytowego jest w następujące sposób:

 • przeprowadzenie z klientem bardzo szczegółowego wywiadu
 • omówienie nieruchomości
 • omówienie i wytłumaczenie całego procesu kredytowego
 • sprawdzenie zdolności kredytowej
 • przedstawienie wszystkich ofert, w których Klient posiada zdolność
 • wybór 2 – 3 banków i podpisanie wniosków kredytowych
 • przeprocesowania wniosków kredytowych
 • omówienie ostatecznych ofert z banków po decyzji pozytywnej i wybór jednej z nich
 • sprawdzenie i omówienie umowy kredytowej
 • podpisania umowy kredytowej
 • wypłata kolejnych transz kredytu

Koszt doradcy kredytowego

Skorzystania z pomocy eksperta nie spowoduje dodatkowych kosztów. Niezależnie od oferty kredytów hipotecznych, na która Klient ostatecznie się zdecydował z pomocą doradcy kredytowego Klient powinien nie zapłaci za pomoc. Wynika to z faktu, że legalnie i oficjalnie działający ekspert posiada umowy z banki, które wypłacają wynagrodzenie ze uruchomiany kredyt.

Doradca kredytowy jest odpowiedzialny za cały proces więc bank nie musi płacić swoim pracownikom. Ważnym aspektem jest fakt, skorzystania z pomocy eksperta nie powoduje droższego kredytu dla Klienta. Bank ma wliczony koszt pozyskania i obsługi Klienta już w swojej ofercie.

Należy jednak ustalić to na początku współpracy z doradcą ponieważ jak to w życiu, nie każdy przestrzega zasady, który nakłada KNF. Dodatkowo możesz sprawdzić swojego doradcy czy posiada uprawnienia na stronie KNF.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​

Działamy na terenie całej Polski

TELEFON

 789 562 848

FORMULARZ KONTAKTU​

Profesjonalne doradztwo kredytowe Gdańsk

Profesjonalne doradztwo kredytowe musi działać zatem na wielu płaszczyznach, by zapewnić klientowi kredyt, który nie stanie się później zmorą. Niedopuszczalne jest na przykład zaciągnięcie kredytu hipotecznego, którego raty zaczną gwałtownie rosnąć z różnych przyczyn, a klient nie będzie miał w tej kwestii nic do dodania. Dlatego trzeba zwrócić na dodatkowe aspekty, wybierając doradcę kredytowego z Gdańska. Warto przede wszystkim sprawdzić, czy wybrany specjalista:

 • ma indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb,
 • jest zaangażowany w daną sprawę, aktywnie szukając najlepszych rozwiązań kredytowych,
 • tłumaczy klientom wszystkie kwestie kredytowe w sposób zrozumiały i cierpliwy,
 • posiada bogate doświadczenie zawodowe,
 • współpracuje z dużą liczbą wiarygodnych banków,
 • cieszy się bardzo dobrą opinią innych klientów, 

 

Profesjonalny doradca kredytowy, po zapoznaniu się z wymaganiami Klienta, dobierze dla niego ofertę możliwie najbardziej korzystną, bez sentymentu do określonego banku. Współpraca z obiektywnym specjalistą z pewnością pomoże w zdobyciu potrzebnego kredytu, by spełnić swoje marzenie w zakresie kupna na przykład mieszkania czy samochodu.

 

Co ważne, aby zostać teraz doradcą kredytowym w Gdańsku trzeba zdobyć zezwolenie od Komisji Nadzoru Finansowego. Dzięki temu można spodziewać się dużo lepszych kompetencji tego typu specjalistów w zakresie kredytów bankowych.

Kancelaria Finansowa - Niezależni doradcy kredytowi

Umów się już teraz na bezpłatną konsultację, a my przeanalizujemy Twoją sytuację i przedstawimy możliwości finansowania.

Pamiętaj nasze usługi są darmowe, a dzięki naszej pomocy masz dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia!