fbpx

Doradca kredytowy Gdynia

Doradca kredytowy Gdańsk

Poszukujesz kredyt hipotecznego lub gotówkowego na terenie Gdyni? Nasza Kancelaria Finansowa specjalizuje się kredytach i chętnie pomagamy naszym Klientom. Sprawdź jak działamy, ile trwa proces kredytowy w Gdyni na co zwrócić uwagę.

Doradca finansowy Gdańsk - jak wybrać

Jako niezależni eksperci kredytowi codziennie musimy aktualizować naszą wiedzę, aby być na bieżąco z wszystkimi zamianami i ofertami w bankach.

Niestety banki dość często zmieniają oferty kredytów hipotecznych dodając różne promocje okresowe lub zmieniając całkowicie ofertę.

Dodatkowo chodzą do tego zmiany globalne, które wpływają na wzrost lub spadek WIBORu. Należy również pamiętać, że banki zmieniają również metody liczenia zdolności czy akceptowane źródła dochodu.

Wszystkie powyższe elementy pozwalają nam wybrać najlepszy kredyt hipotecznym w Gdyni dla naszych Klientów.

Poniżej przedstawiamy proces kredytowy w kilku krokach.

1. Analiza sytuacji Klient

Każdy Klient to zawsze inna sytuacja. Jako doradcy kredytowi musimy znaleźć najlepszą ofertę dla konkretnego Klienta. Nie ma tutaj miejsc na powtarzane schematy. Kluczowe elementy podczas pierwszego etapu procesu kredytowego to:

  • Nieruchomość – sprawdzamy nieruchomość pod względem prawnym dla naszego Klienta
  • Kwota kredytu – musimy określić jaka kwota kredytu jest potrzebna na zakup i ewentualny remont nieruchomości
  • Wkład własny – określamy jak wkład własny Klient jest w stanie zaakceptować
  • Źródło dochodu – musimy sprawdzić zdolność kredytową oraz czy bank zaakceptuje źródło dochodu
  • Preferencje Klienta – każdy Klient ma własne priorytetowe elementy kredytu hipotecznego, na którym najbardziej mu zależy. Warto priorytety transakcji określić na samym początku.

2. Wybór banku

Kolejnym krokiem do otrzymania kredytu hipotecznego przy współpracy z doradcą hipotecznym jest wybór banków. Pierwszy etap pozwoli nam określić na czym zależy Klientowi, a na drugim etapie możemy znaleźć banki, które spełniają powyższe oczekiwania.

Zawsze przedstawiamy ofertę wszystkich banków, które pozwolą sfinansować zakup nieruchomości i Klient wybiera ostateczne bank, do których będziemy składać wniosek kredytowy.

Wybieramy dwa lub trzy banki, do których będziemy składać wniosek – pozwala nam to na końcu porównać ostateczne oferty banków.

3. Podpisani umowy kredytowej na terenie Gdańska

W przypadku, gdy Klient zaakceptował ostateczną ofertę banku to czas na przygotowanie umowy kredytowej oraz umówienie podpisania umowy.

Przygotowaną umowę kredytową omawiamy z Klientami na spokojnie przed wizytą w banku. Pozwala to na szczegółowe omówienie umowy bez dodatkowej presji.

Jako doradcy kredytowi działamy w Gdańsku więc zawsze jesteśmy na podpisaniu umowy w banku wraz z Klientami. Pozwala to odciążyć Klientów i jednocześnie możemy sprawdzić ostateczną umowę kredytową.

Doradca kredytowy Gdańsk

Ekspert kredytowy Gdańsk

Kontakt bezpośredni: 

Łukasz Woźniczko
Doradca ds. Kredytów
Telefon:    789 562 848
Email: kontakt@czlowiekkontrabank.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​

Działamy na terenie całego trómiasta

TELEFON

 789 562 848

FORMULARZ KONTAKTU​

NASI PARTNERZY

Doradca kredytowy Gdańsk - podsumowanie

Opisaliśmy jak działamy jako niezależni eksperci kredytowi na terenie Gdańska i mamy nadzieję, że już niedługo spotkamy się z Tobą! Pamiętaj, że nasza pomoc jest bezpłatna, a jednocześnie masz dostęp do aktualnej i fachowej wiedzy.

Dodatkowo nasze referencje i opinie Klientów możesz sprawdzić w opiniach Google.

Poniżej przedstawiamy przydatne artykuły, które warto przeczytać przy wyborze kredytu hipotecznego.

Kancelaria Finansowa Opinie

Katarzyna Wiśniewska
Katarzyna Wiśniewska
2023-01-19
Gorąco plecam Pana Łukasza. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. U niego, nie ma że się nie da :)
Artur Jackowski
Artur Jackowski
2022-11-15
Szybko, Sprawnie i fachowo firma godna uwagi. Pozdrawiam P. Łukasza.
Agnieszka Kominek
Agnieszka Kominek
2022-10-06
Sprawa potraktowana priorytetowo od samego początku. Bank, w którym miałam pożyczkę robił problem od samego początku ze zwrotem prowizji i ubezpieczenia, kiedy kredyt został spłacony. Oddałam sprawę do kancelarii, sprawa została załatwiona w przeciągu kilku dni. Polecam, bo warto walczyć o swoje pieniądze.
Agnieszka Miklas
Agnieszka Miklas
2022-07-21
Serdecznie polecam. Profesjonalne podejście do klienta. Opieka na każdym etapie. Zaangażowanie i dyskrecja. Czego chcieć więcej.
Tomek Tomek
Tomek Tomek
2022-05-27
Polecamy z calego serca. W tych ciężkich czasach uzyskać kredyt to nie lada gradka a dzięki Panu Łukaszowi się udało. Współpraca przebiegała wzorowo. Pozdrawiamy Marcelina i Tomek 🙂
Marek Skrzypczyk
Marek Skrzypczyk
2022-04-20
Gorąco polecam! Miła obsługa, dzięki tej kancelarii odzyskałem pieniądze.
Witold Zniszczoł
Witold Zniszczoł
2022-03-31
Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc przy kredycie. Jego zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do tematu pomogło w podjęciu decyzji. Polecam.
Karolina Raczyńska
Karolina Raczyńska
2022-03-29
Z czystym sercem polecam! Bardzo szybki kontakt, szybka analiza sytacji i konkretne rozwiązanie. Nie musiałam sama zupełnie nic robić, Pan Łukasz wszystko zorganizował i nadzorował od początku do samego końca. Możliwość kontaktu i rozmowy w każdej chwili. Dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam każdemu kto ma do uporządkowania swoje zobowiązania finansowe a nie ma głowy żeby o tym myśleć.
Kinga Ciemniewska-Gorzela
Kinga Ciemniewska-Gorzela
2022-02-18
Profesjonalna obsługa z ogromnym zaangażowaniem i w ekspresowym tempie a przede wszystkim skutecznie! Dziękuję bardzo panie Łukaszu