...

KREDYT DLA PRAWNIKÓW

kredyt dla prawników

Kredyt dla prawników charakteryzuje się obniżonym oprocentowaniem i prowizją, a także zwiększoną dostępnością kwoty kredytu. Dodatkowo sam proces przyznania kredytu jest na uproszczonych warunkach i może trwać nawet do 48h!

Na początku odpowiedzmy sobie na pytanie – kto może skorzystać z kredytu dla pewników oraz jakie wyróżniamy rodzaje kredytów? Poniżej przedstawiamy 3 grupy docelowe kredytu dla branży prawniczej:

 • Kredyt dla adwokata na oświadczenie
 • Kredyt dla notariusza na oświadczenie
 • Kredyt dla radcy prawnego na oświadczenie

Obecnie w Polsce jest około 20 000 adwokatów, 37 000 radców prawnych i 3 500 notariuszy, co pokazuje, że Polacy często korzystają z usług prawnych. Dostrzegły to także banki i dlatego dla branży prawniczej, a dokładnie dla adwokatów, notariuszy i radcy prawnych oferują one kredyt nawet do 650 000 PLN na oświadczenie, co wynika z ogromnego zaufania Banków do tej branży.

Uwzględniając czas jaki należy poświęcić na zdobycie powyższych uprawnień, czyli 5 letnie wymagające studia i aplikacja, która trwa około 3 lat pokazuje, że osoby te są poddane dużej selekcji, co przekłada się na pewność pracy i zatrudnienia – a to jest kluczowe dla banku.

WARUNKI KREDYTU DLA PRAWNIKÓW

Kredyt na dowolny cel dla prawników:

 • Kwota do 650 000 PLN
 • Oprocentowanie od 4 %
 • Prowizja od 0 %
 • Okres kredytowania do 12 lat

Kredytu hipotecznego dla prawników:

 • Kwota  do 3 000 000 PLN
 • Oprocentowanie od 3 %
 • Prowizja od 0 %
 • Okres kredytowania do 35 lat
 • Wskaźnik LTV do 90%

NASI PARTNERZY

KREDYT DLA PRAWNIKÓW ONLINE

W przypadku jeżeli należy do grupy adwokatów, notariuszy czy radców prawnych możesz skorzystać z kredytu dla prawników online. Oznacza to, że bez wychodzenie z domu w ciągu 15 minut możesz otrzymać decyzję nawet do 650 000 PLN na dowolny cel. 

Kolejnym etapem po otrzymanie decyzji pozytywnej przy kredycie online  jest umówienie się na podpisanie umowy, która odbywa się już stacjonarnie. Podpisanie umowy może odbyć się w placówce bankowej lub doradca może przyjechać do Ciebie!

KREDYT DLA ADWOKATA NA OŚWIADCZENIE

Kredyt dla adwokata na oświadczenie jest dostępny dla każdego mecenasa, który spełnia dwa warunki. 

Pierwszym warunkiem, aby móc skorzystać z kredytu dla adwokata na oświadczenie jest konieczność bycia wpisanym w Krajowym Rejestrze Adwokatów.

Drugi warunek to prowadzenie działalności prawniczej przynajmniej 12 miesięcy.

W przypadku jeżeli spełniasz dwa powyższe warunki możesz skorzystać z kredytu dla adwokatów na oświadczenie.

KREDYT DLA RADCY PRAWNEGO NA OŚWIADCZENIE

Kredyt dla radcy prawnego na oświadczenie jest dostępny na podobnych warunkach jak w przypadku adwokata. Oznacza to, że również należy spełnić dwa poniższe wymagania.

Po pierwszy, aby móc ubiegać się  kredyt dla radcy prawnego na oświadczenie należy potwierdzić posiadane uprawnienia, czyli należy być wpisanym na liście Krajowej Izby Radców Prawnych. 

Kolejny warunek to należy posiadać doświadczenie minimum 12 miesięcy, czyli w praktyce należy posiadać swoją działalność minimum 12 miesięcy lub być zatrudnionym przez okres 3 miesięcy. 

Spełniając powyższe wymagania możesz ubiegać się o kredyt dla radców prawnych na oświadczenie.

KREDYT DLA NOTARIUSZA NA OŚWIADCZENIE

Kredyt dla notariusza o na oświadczenie jest przeznaczany dla notariuszy, którzy również mogą skorzystać z pożyczki na preferencyjnych warunkach. Jeżeli jesteś notariuszem i chcesz skorzystać z pożyczki na oświadczenie na dowolny cel musisz spełnić poniższe dwa warunki.

Kredyt dla notariusza na oświadczenie przysługuje tylko notariuszom wpisanym na listę w Krajowej Radzie Notarialnej.

Kolejnym warunkiem jest konieczność rocznego doświadczenie w zawodzie.

Jeżeli spełniasz podane dwa warunki to możesz ubiegać się o kredyt dla notariuszy na oświadczenie.

Doradca kredytowy

Zwrot prowizji kredytowej

Kontakt bezpośredni: 

Łukasz Woźniczko
Doradca ds. Kredytów
Telefon:   535 959 107
Email: kontakt@czlowiekkontrabank.pl

KREDYT DLA prawników opinie

Prosimy naszych przyszłych Klientów przed rozpoczęciem współpracy z nami o sprawdzenie naszych opinii i referencji! 100% zadowolonych Klientów – potwierdza nasz profesjonalizm!

Działamy na przejrzystych zasadach i zgodnie z etyką pracy!

Nasi Kliencie zawsze do nas wracają i dzięki ich zadowoleniu działamy często na poleceniach. Jednak jeżeli nie znasz naszej Kancelarii Finansowej to zapoznaj się z opiniami innych Klientów. 

Kancelaria Finansowa Opinie

Kredyt hipoteczny dla prawników

Kredy hipoteczny dla prawników to bardziej złożona sprawa niż wyżej opisane kredyty na dowolny cel, bez zabezpieczenia i w niektórych przypadkach na oświadczenie.

Kupując mieszkania czy dom, mówimy o konkretnej nieruchomości, na której docelowo bank musi się zabezpieczyć. 

W związku z tym przy kredycie dla adwokata, radcy prawnego czy notariusza, który jest zainteresowany kredytem hipotecznym należy wziąć pod uwagę poniższe czynniki:

 • cel kredytu – najważniejszy element przy kredycie hipotecznym dla prawników
 • wkład własny – bank wymaga od Klientów posiadania przynajmniej 10% wkładu własnego
 • okres kredytowanie – hipotekę można wziąć nawet do 35 lat
 • czas procesowania wniosku – średni czas na proces wniosku to kilka tygodni

Zachęcamy na umówienie się na rozmowę czy spotkanie online podczas, którego wytłumaczymy cały proces. Kredyt hipoteczny jest dużo bardziej złożony i należy wziąć pod uwagę wiele czynników i aspektów.

Poniżej przedstawiamy przydatne artykuły do kredytu hipotecznego, z którymi warto się zapoznać.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​

Działamy na terenie całej Polski

TELEFON

 535 959 107

FORMULARZ KONTAKTU​

Kredyt gotówkowy dla prawników

W przypadku jeżeli nie posiadasz własnej kancelarii czy firmy i jesteś zatrudniony na umowę o pracę możesz również skorzystać z preferencyjnych warunków pożyczki gotówkowej dla prawników. 

Oczywiście kwoty kredytu konsumenckiego są mniejsze niż w przypadku kredytu firmowego jednak dalej możemy starać się o kredyt gotówkowy dla adwokata, notariusza i radcy prawnego do 250 000 PLN.

W większości przypadków wystarczą 3 wpływy wynagrodzenia na rachunek i możesz otrzymać pożyczkę na preferencyjnych warunkach.

KWOTA KREDYTU DLA PRAWNIKÓW

Kwota kredytu dla prawników to nawet 650 000 PLN kredytu niezabezpieczonego na dowolny cel! Istotnym faktem jaki możemy wyróżnić w przypadku kredytu dla branży prawniczej jest brak wymogu dokumentowania celu kredytu, tak jak odbywa się to w standardowym procesie. Daje nam to większą elastyczność i przede wszystkim oszczędność czasu Klienta. Ostateczna wysokość oferty jest przygotowywana indywidualnie i zależy od kilku czynników:

1. Zdolność kredytowa

Klient musi posiadać dochód, który umożliwi mu pokrycie raty. Dokładnie zdolność kredytowa została opisana na Blogu w tym artykule. Poniżej przedstawiamy kalkulator kredytowy, który pomoże Wam poznać przykładowe raty kredytu dla branży prawniczej.

 

Okres kredytowania

60 msc

Kwota kredytu

250.000 PLN

Wyskość raty

4604 PLN

Przywilejem kredytu dla adwokatów, radców prawnych i notariuszy jest skorzystanie z kredytu na oświadczenie! W tym wypadku jeżeli Klient nie chce kompletować dokumentów finansowych może skorzystać z kredytu na oświadczenie dla branży prawniczej i otrzymać dalej nawet 650 000 PLN! Pomagamy przy wyborze jak najlepszego rozwiązania dla naszych Klientów.

kredyt dla prawników

2. Historia kredytowa

Klient posiadający dobrą historię kredytową zazwyczaj może liczyć na większą kwotę kredytu. Jednak banki doskonale wiedzą, że prawnicy często współpracują z innymi przedsiębiorcami i ich wynagrodzenie  jest przelewane w różnych terminach. W związku z tym kilkudniowe opóźnienia w spłacie kredytów nie dyskwalifikują w otrzymaniu nowego kredytu! O historii kredytowej można przeczytać więcej w tym artykule.

3. Forma zatrudnia i staż pracy

W zależności, czy jest to umowa o pracę czy też kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej należy wybrać odpowiedni bank, który akceptuje wszystkie dochody. Kancelaria Finansowa Marta Włodarczyk współpracuje ze wszystkimi bankami na polskim rynku, więc zawsze dokonuje odpowiedniego wyboru banku dla Klienta – jest to bardzo ważne, ponieważ nie każdy bank akceptuje wszystkie źródła dochodu, co skutkuje decyzją odmowną dla Klienta!

Staż pracy także ma znaczenie przy przyznanej kwocie kredytu. Adwokat, radca prawny i notariusz może otrzymać kredyt już po 6 miesiącach pracy w zawodzie!

4. OKRES KREDYTOWANIA KREDYTU DLA BRANŻY PRAWNICZEJ

Okres kredytowania przy kredycie dla branży prawniczej może wynosić nawet 12 lat! Należy jednak pamiętać, że im kredyt jest dłuższy – tym większe generuje koszty. O tym ile kosztuje kredyt można przeczytać w tym artykule. Przy krótkim okresie kredytowania, mamy z kolei wyższą ratę, która może ograniczyć finansowo nasz dotychczasowy styl życia, ale także w sytuacjach kryzysowych może okazać się po prostu za wysoka. W naszej pracy pomagamy dobrać okres kredytowania tak, aby ograniczyć koszty kredytu uwzględniając przede wszystkim sytuację rodzinną i biznesową Klienta, tak aby zniwelować ryzyko zbyt dużego obciążenia finansowego.

5. WARUNKI CENOWE KREDYTU DLA ADWOKATÓW, NOTARIUSZY I RADCY PRAWNYCH

Warunki kredytowe zależne są od kilku czynników. Pierwszym i najistotniejszym czynnikiem jest aktualna oferta banków. Oferty banków zmieniają się naprawdę bardzo często! Jednego miesiąca dany bank ma najlepszy kredyt dla prawników, a następnie przez kilka miesięcy oferta tego banku nie jest w ogóle konkurencyjna. Dlatego tak ważne jest skorzystanie z wiedzy osoby, która zajmuje się finansami profesjonalnie, ponieważ w bankach występują promocje terminowe, z którymi trzeba być na bieżąco! W ramach ciekawostki możemy powiedzieć, że każdy nasz poranek w pracy zaczynamy od aktualizacji naszej skrzynki mailowej z informacjami o zmianach w bankach! Drugim czynnikiem jest nasza ocena kredytowa, czyli scoring, im lepsza ocena tym lepszą ofertę możemy dostać – nie zawsze jest to regułą! Działa to podobnie jak przy kwocie kredytu.

Kredyt dla prawników z gwarancją rządową

Gwarancja Rządowa BGK PLD

Kredyt dla prawników z gwarancją rządową umożliwia obniżenie jeszcze bardziej warunków finansowych dla kredytobiorców.  Dzięki zastosowaniu Gwarancji Rządowych PLD prawnik może liczyć na poniższe warunki:

 • Oprocentowanie kredytu już od 1%
 • Prowizja już od 0%

Dodatkowo, w celu przyśpieszania procesu kredytowania, który może trwać do 48 godzin – nie są potrzebne zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US!

Co to jest gwarancja rządowa?

Gwarancji PLD de minimis jest przeznaczona dla przedsiębiorstw i zabezpiecza kredyt w razie jego niespłacalności – nie jest wymagane wtedy jakiekolwiek inne zabezpieczenie! Gwarancję oferuje Bank Gospodarstwa Krajowego.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​

Działamy na terenie całej Polski

TELEFON

 535 959 107

FORMULARZ KONTAKTU​

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY PRZY KREDYTCIE DLA PRAWNIKÓW

Długość procesu zależy od kilku czynników. Decyzję kredytową możemy uzyskać w ciągu 15 minut dla naszych Klientów, a wypłatę kredytu nawet do 24 godzin! Ważnym aspektem jest to, że nie pobieramy wynagrodzenia od naszego Klienta! Nasze wynagrodzenia wypłaca nam bank, nie generując tym samym dodatkowych kosztów dla Klienta! Poniżej przedstawiamy etap współpracy z naszymi Klienami.

1 etap - badanie potrzeb Klienta

Podczas spotkania, na które dojeżdżamy do naszych Klientów, w siedzibie naszej firmy lub za pomocą rozmowy telefonicznej Klient informuje nas na czym mu zależy i co potrzebuje. Dodatkowo na tym etapie pozyskujemy od Klienta informację na temat jego finansów i ewentualnych preferencji.

2 etap - analiza sytuacji Klienta

Drugi etap to już tylko i wyłącznie nasza praca. Na podstawie zgromadzonych informacji szukamy kilku rozwiązań dla Klienta – optymalnie 2 – 3 propozycję, które mu przedstawiamy. Liczba ta pozwala ostatecznie wybrać najlepszą ofertę dla Klienta.

3 etap - procesowania wniosków

Na trzecim etapie wprowadzamy wniosek. Każdy z banków ma inne wymagania, więc całą dokumentacją zajmujemy się my. Dzięki temu Klient nie musi się martwić, że czegoś zabraknie lub coś będzie źle wypełnione.

4 etap - negocjacje warunków

Jest to już przedostatni etap i to czas na naszą pracę opartą na naszych wypracowanych kontaktach w banku. Przez wiele lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma kompetentnymi doradcami czy dyrektorami oddziałów i regionów, co bardzo ułatwia naszą pracę. Klient nie musi kontaktować się z każdym bankiem osobno.

5 etap - finalizacja umowy

Ostatni etap to przedstawienie ostatecznych ofert Klientowi, który decyduję się na jedną z nich. Następnie umawiamy spotkanie w celu finalizacji umów.

KREDYT DLA ADWOKATÓW, NOTARIUSZY I Radców PRAWNYCH podsumowanie

Kredyt dla notariusza, adwokata czy radcy prawnego nie ma już przed Tobą żadnych tajemnic! 

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w całym procesie i jedocześnie do zapoznania się z kolejnymi artykułami na blogu kredytowym, które wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości!

A o tym, kim jesteśmy możesz przeczytać i jak prowadzimy w zakładce o nas, lub na Facebook.

Call Now Button Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.