https://czlowiekkontrabank.pl/

...

KREDYT DLA LEKARZY

kredyt dla lekarzy

W Polsce kredyt dla lekarzy charakteryzują się obniżonym oprocentowaniem i prowizją, zwiększoną dostępnością kwoty kredytu. Dodatkowo sam proces jego przyznawania jest uproszczony.

Zacznijmy opowiadając sobie na pytanie – kogo możemy zakwalifikować do branży medycznej oraz jakie wyróżniamy rodzaje kredytów? Poniżej przedstawiamy 4 grupy docelowe kredytu dla lekarzy:

 • Kredyt dla lekarza specjalisty na oświadczenie
 • Kredyt dla stomatologa na oświadczenie
 • Kredyt dla weterynarza na oświadczenie
 • Kredyt dla lekarza na oświadczenie

KREDYT DLA LEKARZA WARUNKI

KREDYT NA DOWOLNY CEL DLA LEKARZA

 • Kwota do 650 000 PLN
 • Oprocentowanie od 4 %
 • Prowizja od 0 %
 • Okres kredytowania do 12 lat

Kredytu hipotecznego dla lekarza:

 • Kwota  do 3 000 000 PLN
 • Oprocentowanie od 3 %
 • Prowizja od 0 %
 • Okres kredytowania do 35 lat
 • Wskaźnik LTV do 90%

NASI PARTNERZY

Kredyty dla lekarzy online

Kredyt dla lekarza online – czy to możliwe?

W związku z preferencjami, które posiadają lekarza istnieje możliwość procesowania wniosków online!

Co to oznacza w praktyce? Bez wychodzenie z domu możesz otrzymać decyzję kredytową na potrzebną kwotę kredytu i umówić się od razu na podpisanie umowy kredytowej. 

Proces uroszczony, błyskawiczny decyzja nawet w 5 minut! 

Kredyty dla lekarzy online na oświadczenie

Kredyt dla lekarza na oświadczenie to w niektórych bankach kluczowy produkt. Oczywiście sytuacja wygląda całkowicie inaczej niż jeszcze 5 – 10 lat temu, ale i obecnie jest możliwość otrzymania kredytu na oświadczenie.

Zaletą kredytu na oświadczenie dla lekarzy jest również brak konieczności rozliczania się z otrzymanej gotówki. 

Kredyt na oświadczenie może być przeznaczony na cele prywatne, inwestycyjne czy konsolidacyjne. 

Kredyt konsolidacyjny dla lekarzy

Kredyt konsolidacyjny dla lekarza to świetne rozwiązanie jeżeli chcesz uporządkować swoje sprawy finansowe. 

W przypadku jeżeli posiadasz wiele drobnych kredytów lepszy rozwiązaniem będzie posiadanie jednego większego i zarazem tańszego kredytu.

Kredyt konsolidacyjny dla lekarzy może pomóc Ci spłacić zobowiązania prywatne i firmowe nawet do 650 000 zł i rozłożyć zadłużenie na 12 lat!

Doradca kredytowy

Ekspert kredytowy Gdańsk

Kontakt bezpośredni: 

Łukasz Woźniczko
Doradca ds. Kredytów
Telefon:   535 959 107
Email: kontakt@czlowiekkontrabank.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​

Działamy na terenie całej Polski

TELEFON

 535 959 107

FORMULARZ KONTAKTU​

Kredyty dla lekarzy – czy są na preferencyjnych warunkach?

Podstawowym pytaniem zadawanym przez naszych Klientów jest czy kredyty dla lekarzy są na preferencyjnych warunkach?

Odpowiedź brzmi: tak!

Powód tanich kredytów dla branży medycznej jest prosty – wysoka historyczna spłacalność kredytów przez branżę medyczną oraz pewność zatrudnienia. 

Zastanówmy się w tym miejscu, jak wielkie musi być zaufanie banków do branży medycznej skoro oferują kredyt na oświadczenie dla lekarzy do 650 000 PLN?

W Polsce aktualnie brakuje około 70 000 lekarzy!!! Dodatkowo, aby zostać lekarzem należy ukończyć 6 letnie studia oraz odbyć staż lekarski, który trwa 13 miesięcy. Jeżeli lekarz chce uzyskać specjalizację, to nauka ta trwa od 2 do 6 lat.

Obrazuje nam to, jak ciężko jest zostać lekarzem i jednocześnie jak duża jest stabilność zatrudnienia dla lekarzy, co z kolei jest kluczowym aspektem dla banku. 

Dodatkowo z preferencyjnych warunków mogą również skorzystać właściciele NZOZ.

KREDYT DLA LEKARZY opinie

Prosimy naszych przyszłych Klientów przed rozpoczęciem współpracy z nami o sprawdzenie naszych opinii i referencji! 100% zadowolonych Klientów – potwierdza nasz profesjonalizm!

Działamy na przejrzystych zasadach i zgodnie z etyką pracy!

Nasi Kliencie zawsze do nas wracają i dzięki ich zadowoleniu działamy często na poleceniach. Jednak jeżeli nie znasz naszej Kancelarii Finansowej to zapoznaj się z opiniami innych Klientów. 

Kancelaria Finansowa Opinie

Witold Zniszczoł
Witold Zniszczoł
2022-03-31
Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc przy kredycie. Jego zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do tematu pomogło w podjęciu decyzji. Polecam.
karolina67895
karolina67895
2022-03-29
Z czystym sercem polecam! Bardzo szybki kontakt, szybka analiza sytacji i konkretne rozwiązanie. Nie musiałam sama zupełnie nic robić, Pan Łukasz wszystko zorganizował i nadzorował od początku do samego końca. Możliwość kontaktu i rozmowy w każdej chwili. Dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam każdemu kto ma do uporządkowania swoje zobowiązania finansowe a nie ma głowy żeby o tym myśleć.
Kinga Ciemniewska-Gorzela
Kinga Ciemniewska-Gorzela
2022-02-18
Profesjonalna obsługa z ogromnym zaangażowaniem i w ekspresowym tempie a przede wszystkim skutecznie! Dziękuję bardzo panie Łukaszu
Beata Loch
Beata Loch
2022-02-16
Bardzo profesjonalna obsługa gorąco polecam.
Mateusz Wochnik
Mateusz Wochnik
2022-02-09
Naprawdę pełna profeska, jeśli idzie o kontakt z klientem i rozeznanie w temacie kredytów hipotecznych. Ja swoje sprawy załatwiałem z panią Martą i muszę przyznać, że odpowiedziała na każde moje pytanie. Nadmienię, że jako klient jestem bardzo upierdliwy i dociekliwy, a jednak pani Marta dała radę sprostać wszystkim moim wymaganiom. Ponad to, samo załatwienie kredytu przebiegło szybko i sprawnie. Szczerze polecam
Kamil Leśniowski
Kamil Leśniowski
2022-01-18
Bardzo dobry kontakt, pełne zaangażowanie , pełen profesjonalizm
Daria Czarnecka
Daria Czarnecka
2022-01-05
Bardzo profesjonalna obsługa! Współpraca z Marta to sama przyjemność! 🙂
Robert Partyzant
Robert Partyzant
2021-07-23
Dzień dobry. Jeśli ktoś z czytających me słowa zastanawia się czy skorzystać z usługi ww. kancelarii, to polecam już się nie zastanawiać i jak najszybciej skorzystać! Niezwykle rzeczowo, profesjonalnie, a jednocześnie z empatią, zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i jednocześnie pragnę serdecznie podziękować panu Łukaszowi za pomoc. Z pewnością skorzystam z usługi kancelarii kolejny raz. Pozdrawiam!

Kredyt hipoteczny dla lekarzy

Kredy hipoteczny dla lekarza wygląda inaczej niż omówiony powyżej kredyt firmowy na dowolny cel. Przede wszystkim mówimy tu o kredycie zabezpieczonym nieruchomością, którą bank musi zaakceptować. 

Proces trwa już nie kilka dni tylko kilka tygodni. Należy przedstawić pełną dokumentację finansową firmy czy wpływy na konto z umowy o pracę.  

W związku z większymi wymogami i zabezpieczaniem w postaci hipoteki instytucje finansowe mogą zaproponować kredyt hipoteczny dla lekarza na preferencyjnych warunkach przy LTV na poziomie 90% – oznacza to, że wymagany jest tylko 10% wkład własny. 

Okres kredytowanie może wynieść nawet 35 lat!

Zachęcamy na umówienie się na rozmowę czy spotkanie online podczas, którego wytłumaczymy cały proces. Kredyt hipoteczny jest dużo bardziej złożony i należy wziąć pod uwagę wiele czynników i aspektów.

Poniżej przedstawiamy przydatne artykuły do kredytu hipotecznego, z którymi warto się zapoznać.

Kredyt dla weterynarza

Kredyt dla weterynarza również działa na powyżej opisanych zasadach.  Oznacza to, że każdy lekarz weterynarii może otrzymać pożyczkę przeznaczoną dla weterynarza do 650 000 PLN na uproszczonych zasadach. 

Oczywiście dla procesowania wniosku kredytowego ma znaczenie czy posiadasz własną przychodnię weterynaryjną, czy jesteś zatrudniony na umowę o pracę lub kontrakcie.

Wszystkie szczegóły pomożemy Ci ustalić podczas rozmowy, w której wybierzemy dla Ciebie najlepszy kredyt dla weterynarza.

Kredyt dla stomatologa

Kredyt dla stomatologa umożliwi wszystkim stomatologom skorzystać z preferencyjnych warunków już od 3 miesiąca swojej praktyki.

Podobnie jak w przypadku kredytu dla weterynarza również ważnym aspektem jest forma uzyskiwania dochodu. Inaczej proces kredytu dla stomatologa wygląda przy jednoosobowej działalności oraz przy umowie o pracę.

Podsumowując stomatolog również może skorzystać wziąć pożyczkę na preferencyjnych warunkach. 

Leasing dla lekarza

W przypadku jeżeli szukasz finansowania na nowy sprzęty do swojego gabinetu czy samochód warto rozważyć również leasing dla lekarza.

Leasing dla branży medycznej działa całkowicie inaczej niż kredyt, ale daje również inne możliwości np. korzyści podatkowe.

Szczegóły leasingu dla lekarza zostały opisane w artykule – znajdziesz tam kalkulator leasingowy.

Kredyt na zakup gabinetu lekarskiego

Kredyt na zakup gabinetu lekarskiego jest preferowanym celem przez banki ponieważ rozwój działalności umożliwi zwiększenie przychodów firmy i co za tym idzie bank ma większą pewność spłacania kredytu.

W zależności od potrzeby zakup gabinetu lekarskiego można sfinansować kredytem firmowy na dowolny cel oraz kredytem inwestycyjnym.

Kredyt firmowy na dowolny cel umożliwia nam szybszy proces i nie jest wymagana dodatkowa dokumentacja. Minusem jednak jest mniejsza dostępna kwota i krótszy okres kredytowania.

Drugą opcją jest kredyt inwestycyjny dla lekarza, który pozwoli nam finansować milionowe inwestycje nawet na 20 lat. Jednak oczywiście przy dłuższym procesie, wycenie nieruchomości oraz pełnej dokumentacji finansowej.  

Kredyt na wyposażenia gabinetu lekarskiego

Niezbędny sprzęt do gabinetu lekarskiego możemy kupić za gotówkę z kredytu dla lekarzy lub finansować przez leasing medyczny. 

Kredyt na wyposażenie gabinetu jest dużo wygodniejszym rozwiewaniem ponieważ Klient otrzymuje gotówkę i nie musi przedstawiać żadnych faktur. 

W przypadku leasingu dla lekarzy finansowanie Klient otrzymuje na konkretny sprzęt – oznacza to, że będzie wymagana faktura za każdy sprzętu. Plusem tego rozwiązania jest, że leasing nie jest raportowany do BIK.

KALKULATOR KREDYTU DLA LEKARZY

Poniżej prezentujemy kalkulator kredytowy dla pożyczek przeznaczonych dla lekarzy. Kalkulator pozwoli obliczyć w przybliżeniu ratę kredytu dla konkretnego okresu i kwoty. 

Należy pamiętać, że oferty bankowe zmieniają się często oraz dodatkowo występują okresowe promocje kredytowe. W związku z tym w celu poznanianie dokładnej raty i kosztów kredytów należy uzupełnić poniższy formularz kontaktu, a my skontaktujemy się z Tobą i przygotujemy ofertę dla Ciebie!

Okres kredytowania

60 msc

Kwota kredytu

250.000 PLN

Wyskość raty

4604 PLN

Kancelaria Finansowa Opinie

Witold Zniszczoł
Witold Zniszczoł
2022-03-31
Bardzo dziękuję Panu Łukaszowi za pomoc przy kredycie. Jego zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do tematu pomogło w podjęciu decyzji. Polecam.
karolina67895
karolina67895
2022-03-29
Z czystym sercem polecam! Bardzo szybki kontakt, szybka analiza sytacji i konkretne rozwiązanie. Nie musiałam sama zupełnie nic robić, Pan Łukasz wszystko zorganizował i nadzorował od początku do samego końca. Możliwość kontaktu i rozmowy w każdej chwili. Dziękuję za pomoc i zdecydowanie polecam każdemu kto ma do uporządkowania swoje zobowiązania finansowe a nie ma głowy żeby o tym myśleć.
Kinga Ciemniewska-Gorzela
Kinga Ciemniewska-Gorzela
2022-02-18
Profesjonalna obsługa z ogromnym zaangażowaniem i w ekspresowym tempie a przede wszystkim skutecznie! Dziękuję bardzo panie Łukaszu
Beata Loch
Beata Loch
2022-02-16
Bardzo profesjonalna obsługa gorąco polecam.
Mateusz Wochnik
Mateusz Wochnik
2022-02-09
Naprawdę pełna profeska, jeśli idzie o kontakt z klientem i rozeznanie w temacie kredytów hipotecznych. Ja swoje sprawy załatwiałem z panią Martą i muszę przyznać, że odpowiedziała na każde moje pytanie. Nadmienię, że jako klient jestem bardzo upierdliwy i dociekliwy, a jednak pani Marta dała radę sprostać wszystkim moim wymaganiom. Ponad to, samo załatwienie kredytu przebiegło szybko i sprawnie. Szczerze polecam
Kamil Leśniowski
Kamil Leśniowski
2022-01-18
Bardzo dobry kontakt, pełne zaangażowanie , pełen profesjonalizm
Daria Czarnecka
Daria Czarnecka
2022-01-05
Bardzo profesjonalna obsługa! Współpraca z Marta to sama przyjemność! 🙂
Robert Partyzant
Robert Partyzant
2021-07-23
Dzień dobry. Jeśli ktoś z czytających me słowa zastanawia się czy skorzystać z usługi ww. kancelarii, to polecam już się nie zastanawiać i jak najszybciej skorzystać! Niezwykle rzeczowo, profesjonalnie, a jednocześnie z empatią, zaangażowaniem. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i jednocześnie pragnę serdecznie podziękować panu Łukaszowi za pomoc. Z pewnością skorzystam z usługi kancelarii kolejny raz. Pozdrawiam!

KWOTA POŻYCZKI DLA LEKARZY

Kwota kredytu dla lekarzy to nawet 650 000 PLN kredytu niezabezpieczonego na dowolny cel!

Bardzo ważnym faktem jaki możemy wyróżnić w przypadku kredytu dla lekarzy jest brak wymogu dokumentowania celu kredytu, tak jak odbywa się to w standardowym procesie. Daje nam to większą elastyczność i przede wszystkim oszczędność czasu, co często dla Klientów jest kluczowe.

Należy pamiętać, że finalna przyznana kwota kredytu zależy od indywidualnej sytuacji Klienta i zależy od wielu czynników. 

Głównymi czynnikami wpływającymi na przyznaną kwotę kredyt są:

1. Zdolność kredytowa przy pożyczce dla lekarza

Klient musi posiadać dochód, który umożliwi mu pokrycie raty. Dokładnie zdolność kredytowa została opisana na blogu kredytowym w artykule jak przygotować się do kredytu.

W skrócie wnioskodawca musi mieć więcej dochodu niż rat kredytu!

Przywilejem kredytu dla lekarzy jest skorzystanie z kredytu na oświadczenie! W tym przypadku jeżeli Klient nie chce kompletować dokumentów finansowych może skorzystać z kredytu na oświadczenie dla lekarzy i otrzymać kredyt nawet do 650 000 PLN!

Pamiętaj, że zawsze pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie do sytuacji Klienta. 

2. Historia kredytowa przy pożyczce dla lekarza

Kredyt dla Lekarzy

Klient posiadający dobrą historię kredytową zazwyczaj może liczyć na większą kwotę kredytu.

Jednak banki doskonale wiedzą, że lekarze często pracują w kilku miejscach pracy i wynagrodzenie ich jest przelewane w różnych terminach. W związku z tym kilkudniowe opóźnienia w spłacie kredytów nie dyskwalifikują w otrzymaniu nowego kredytu! O historii kredytowej można przeczytać więcej w artykule przeznaczonym właśnie danej tematyce.

3. Forma zatrudnia i staż pracy przy pożyczce dla lekarza

Lekarze korzystają także z różnych form zatrudnienia i w zależności, czy jest to umową o pracę czy też kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej należy wybrać odpowiedni bank, który akceptuje wszystkie dochody.

Staż pracy także ma znaczenie przy przyznanej kwocie kredytu. Lekarz może otrzymać kredyt już po 3 miesiącach pracy w zawodzie, jednak mówimy tu o kwotach na poziomie 100 000 PLN!

Nasza Kancelaria Finansowa współpracuje ze wszystkimi bankami na polskim rynku, więc zawsze wybieramy odpowiedni bank dla Klienta – jest to bardzo ważne, ponieważ nie każdy bank akceptuje wszystkie źródła dochodu, co skutkuje decyzją odmowną dla Klienta!

4. OKRES KREDYTOWANIA KREDYTU DLA LEKARZY 

Okres kredytowania przy kredycie dla lekarzy może wynosić nawet 12 lat!

Należy jednak pamiętać, że im kredyt jest dłuższy – tym większe generuje koszty. O tym ile kosztuje kredyt można przeczytać tym artykule.

Natomiast przy krótkim okresie kredytowania, mamy z kolei wyższą ratę, która może ograniczyć finansowo nasz dotychczasowy styl życia, ale także w sytuacjach kryzysowych może okazać się po prostu za wysoka.

W naszej pracy pomagamy dobrać okres kredytowania tak, aby ograniczyć koszty kredytu. Uwzględniając przede wszystkim sytuację rodzinną i biznesową Klienta, tak aby zniwelować ryzyko zbyt dużego obciążenia finansowego.

5. WARUNKI CENOWE POŻYCZKI DLA LEKARZY - OPROCENTOWANIE I PROWIZJA

Warunki kredytowe dla lekarzy zależne są od kilku czynników.

Pierwszym i najistotniejszym czynnikiem jest aktualna oferta banków. Niby banał, jednak oferty banków zmieniają się naprawdę bardzo często! Jednego miesiąca dany bank ma najlepszy kredyt dla lekarzy, a następnie przez kilka miesięcy oferta tego banku nie jest w ogóle konkurencyjna.

Dlatego tak ważne jest skorzystanie z wiedzy osoby, która zajmuje się finansami profesjonalnie, ponieważ w bankach występują promocje terminowe, z którymi trzeba być na bieżąco! W ramach ciekawostki możemy powiedzieć, że każdy nasz poranek w pracy zaczynamy od aktualizacji naszej skrzynki mailowej z informacjami o zmianach w bankach!

Drugim czynnikiem jest nasza ocena kredytowa, czyli scoring, im lepsza ocena tym lepszą ofertę możemy dostać – nie zawsze jest to regułą! Działa to podobnie jak przy kwocie kredytu.

Zatem na jakie warunki kredytu może liczyć lekarz :

 • Oprocentowanie kredytu już od 4%
 • Prowizja już od 0%
Designed by Freepik

6. PROCES KREDYTOWY przy pożyczce dla lekarza

Kredyt dla lekarzy możemy być przyznany na oświadczenie lub prostych dokumentach finansowych, czyli KPiR czy PIT.

W celu przyśpieszania procesu kredytowania, możemy otrzymać decyzję kredytową do 24 godzin – nie są potrzebne zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS i US!

Istnieje również możliwość z skorzystania ze wsparcia rządowego, czyli gwarancji PLD de minimis, która jest przeznaczona dla przedsiębiorstw i zabezpiecza kredyt w razie jego niespłacalności – nie jest wymagane wtedy jakiekolwiek inne zabezpieczenie!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI​

Działamy na terenie całej Polski

TELEFON

 535 959 107

FORMULARZ KONTAKTU​

KREDYT DLA LEKARZY jak zacząć

Samodzielny proces wnioskowanie o pożyczkę dla lekarzy

Jedną z ważniejszych decyzji przy wyborze kredytu dla lekarzy jest decyzja czy starać się samemu o kredyt czy z pomocą doradcy kredytowego. Jak zwykle to w życiu bywa, można starać się o kredyt samemu lub zaufać ludziom, którzy robią setki kredytów rocznie. 

Pierwsza opcja wymaga od Klientów poświęcenie czasu na wstępne poznanie oferty banków i zapoznanie się z wymogami formalnymi na spotkaniach w każdym oddziale. Opcja ta często jest wybierana przez osoby, które nie chcą zaufać doradcy kredytowemu. 
Minusy tego wyboru:
– większy nakład czasu i pracy Klienta nad kredytem,
– w przypadkach, gdzie sytuacja jest trudniejsza, Klient finalnie może nie otrzymać kredytu,
– duża liczba zapytań w BIK, co ostatecznie może spowodować droższą ofertę lub nie otrzymanie kredytu,
– możliwość nie zrozumienia wszystkich zapisów bankowych, które obowiązują w trakcie umowy

Skorzystanie z doradcy kredytowego

Druga opcja, czyli zaufanie doradcy kredytowemu daje więcej możliwości.

Przede wszystkim jeżeli Klient zaczyna z nami współpracę ma dostęp do naszej wiedzy i doświadczenia zdobytego przez lata. Umożliwia nam to wybór odpowiednich banków do sytuacji Klienta i jego wymagań – w każdym banku mamy do czynienia z innymi wymaganiami np. jeden bank nie akceptuje sytuacji, gdy składki na podatek nie są płacone, a drugi nie widzi w tej sytuacji problemu.

W związku z tym, że jako doradcy mamy powyższą widzę nie tracimy czasu na banki, które nie przyznają kredytu i nie robi niepotrzebnych zapytań w BIK.

Podczas całego procesu Klient jest informowany na bieżąco oraz zawsze Klient podejmuje ostateczną decyzje.

PRZEBIEG WSPÓŁPRACY - KREDYT DLA LEKARZY

Długość procesu procesowanie wniosku i finalnego otrzymania kredytu zależy od kilku czynników.

Decyzję kredytową możemy uzyskać w ciągu 15 minut dla naszych Klientów, a wypłatę kredytu nawet do 24 godzin!

Ważnym aspektem jest to, że nie pobieramy wynagrodzenia od naszego Klienta! Nasze wynagrodzenia wypłaca nam bank, nie generując tym samym dodatkowych kosztów dla Klienta – bank zarabia mniej, a nie Klient płaci więcej! Poniżej przedstawiamy etap współpracy z naszymi Klientami.

1 etap - badanie potrzeb Klienta

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, spotkania online czy spotkanie tradycyjnego Klient informuje nas na czym mu zależy i co potrzebuje. Dodatkowo na tym etapie pozyskujemy od Klienta informację na temat jego finansów, zobowiązań kredytowych i ewentualnych preferencji dotyczących nowego kredytu.

2 etap - analiza sytuacji Klienta

Drugi etap to już tylko i wyłącznie nasza praca. Na podstawie zgromadzonych informacji szukamy kilku rozwiązań dla Klienta – optymalnie 2 – 3 propozycje, które przedstawiamy. Liczba ta pozwala ostatecznie wybrać najlepszą ofertę dla Klienta i jednocześnie uniknąć za dużo zapytań kredytowych. 

3 etap - procesowania wniosków

Na trzecim etapie rozpoczynamy proces kredytowy. Każdy z banków ma inne wymagania, więc całą dokumentacją zajmujemy się my. Dzięki temu Klient nie musi się martwić, że zabraknie wymaganych dokumentów lub coś będzie źle wypełnione.

4 etap - negocjacje warunków

Jest to już przedostatni etap, w którym walczymy o najlepsze warunki dla Klienta – dzięki wypracowanych kontaktach w banku. Przez wiele lat nawiązaliśmy współpracę z wieloma kompetentnymi doradcami czy dyrektorami oddziałów i regionów, co bardzo ułatwia naszą pracę. Klient nie musi kontaktować się z każdym bankiem osobno.

5 etap - finalizacja umowy

Ostatni etap to przedstawienie ostatecznych ofert Klientowi, który decyduję się na jedną z nich. Następnie umawiamy spotkanie w siedzibie banku lub ewentualnie w siedzibie Klienta w celu finalizacji umowy.

KREDYT DLA LEKARZY - WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Kredyt dla lekarza, weterynarza czy stomatologa nie ma już przed Tobą żadnych tajemnic! 

Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w całym procesie i jedocześnie do zapoznania się z kolejnymi artykułami na blogu kredytowym, które wyjaśnią Ci wszelkie wątpliwości!

A o tym, kim jesteśmy możesz przeczytać i jak prowadzimy w zakładce o nas.

Call Now Button Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.